wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 2550 PLN 28 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry, Kawalerka na wynajem – Jana Kazimierza 11B, Warszawa (Wola) *English* description you [...]

28 2550 PLN
91,07 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 870 000 PLN 39,6 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Estetyczne mieszkanie na sprzedaż – Wola, ul. Jana Kazimierza Pomyśl sobie, że budzisz się w jasnym [...]

39,6 870 000 PLN
21 969,70 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 290 000 PLN 63 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam przestronne, jasne, ciche mieszkanie o powierzchni 63 m², zlokalizowane na 8. piętrze bloku [...]

63 1 290 000 PLN
20 476,19 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 12 600 PLN 105,2 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Lokal do wynajęcia

Wyjątkowy lokal usługowy położony na parterze inwestycji „Symfonia” przy ul. Jana Kazimierza, w [...]

105,2 12 600 PLN
119,77 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 175 000 PLN 55 m2

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Woli | 55 m² | Loggia | Klimatyzacja | Jana Kazimierza Na [...]

55 1 175 000 PLN
21 363,64 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 540 000 PLN 75 m2

Na sprzedaż bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,9 m², położone na warszawskiej Woli, [...]

75 1 540 000 PLN
20 533,33 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 2 388 900 PLN 98 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Jana Kazimierza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż bezpośrednio 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97,4 m², położone na warszawskiej Woli, [...]

98 2 388 900 PLN
24 376,53 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 8800 PLN 88 m2

Oferuję do najmu Lokal U7 w nowowybudowanym osiedlu espresso. Lokal w eksponowanym miejscu ,dobrze [...]

88 8800 PLN
100 PLN/m²
31-07-2023 Dodaj do notesu
Reklamy