wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
brak zdjęć
Poznań / wielkopolskie / Polska, Jana Umińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Syndyk , w ramach postępowania upadłościowego sprzeda lokal mieszkalny wraz z wyposażeniem położny [...]

32,6 322 550 PLN
9894,17 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Na sprzedaż 539 000 PLN 42,16 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Jana Umińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane i wyposażone mieszkanie położone na poznańskiej [...]

42,16 539 000 PLN
12 784,63 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy