wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal mazowieckie
pruszkowski
Pruszków Do wynajęcia 8000 PLN 77 m2
Pruszków / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Józefa Ignacego Kraszewskiego Lokal do wynajęcia

LOKAL DO WYNAJĘCIA -IDEALNY POD USŁUGI ,BANK ,KOSMETYKĘ ,BIURO / 77m2 / PRZY STACJI WKD PRUSZKÓW [...]

77 8000 PLN
103,90 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
Białystok Do wynajęcia 20 PLN 400 m2
Białystok / podlaskie / Polska, Józefa Ignacego Kraszewskiego Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie lokal handlowo-usługowy w Białymstoku, ul. Kraszewskigo 45 o powierzchni [...]

400 20 PLN
0,05 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Do wynajęcia 2300 PLN 41 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Józefa Ignacego Kraszewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 41 m² – świetna lokalizacja Oferuję do wynajęcia przytulne i [...]

41 2300 PLN
56,10 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Do wynajęcia 2300 PLN 39,9 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Józefa Ignacego Kraszewskiego Lokal do wynajęcia

Lokal w sercu Krynicy-Zdroju – idealny na Twoją działalność!Chcesz prowadzić biznes w prestiżowej [...]

39,9 2300 PLN
57,64 PLN/m²
18-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 3600 PLN 72 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Józefa Ignacego Kraszewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę piękne jasne mieszkanie po generalnym remoncie w kameralnej kamienicy. Mieszkanie 3 [...]

72 3600 PLN
50 PLN/m²
18-02-2023 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
pruszkowski
Pruszków
Pruszków Do wynajęcia 1700 PLN 22 m2
Pruszków / pruszkowski / mazowieckie, Józefa Ignacego Kraszewskiego Biuro do wynajęcia

Lokal użytkowy po remoncie na 1 piętrze kameralnego pawilonu usługowo-handlowo-biurowego [...]

22 1700 PLN
77,27 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu
Reklamy