wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podleśna Na sprzedaż 690 000 PLN 90 m2
Podleśna / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Katowicka Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w kameralnym budynku przy ul. Katowickiej w [...]

90 690 000 PLN
7666,67 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Na sprzedaż 1 950 000 PLN 102 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Katowicka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam bezpośrednio ekskluzywny apartament 102 m² | Kraków Bronowice | w cenie 2 miejsca [...]

102 1 950 000 PLN
19 117,65 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom Do wynajęcia 3000 PLN 71,3 m2
Bytom / śląskie / Polska, Katowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia piękne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie w pełni wyposażone, składające się z 2 [...]

71,3 3000 PLN
42,08 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice Na sprzedaż 180 000 PLN 30 m2
Mysłowice / śląskie / Polska, Katowicka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedaję 1-pokojowe mieszkanie w bloku z wielkiej płyty. Znajduje się na 3. piętrze i jest w stanie [...]

30 180 000 PLN
6000 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Rataje Do wynajęcia 3500 PLN 53 m2
Rataje / Poznań / wielkopolskie, Katowicka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

WYNAJMĘ MIESZKANIE NA BIURO Mieszkanie o łącznej powierzchni 53 m2, w skład którego wchodzą duży [...]

53 3500 PLN
66,04 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
Chorzów Na sprzedaż 2 890 000 PLN 920 m2
Chorzów / śląskie / Polska, Katowicka Komercyjne na sprzedaż

Na sprzedaż hala/magazyn/biura o powierzchni ok. 920 m2. Nieruchomość jest w pełni gotowa do użytku [...]

920 2 890 000 PLN
3141,30 PLN/m²
03-07-2025 Dodaj do notesu
Biuro śląskie
Jaworzno
Dąbrowa Narodowa Do wynajęcia 1200 PLN 50 m2
Dąbrowa Narodowa / Jaworzno / śląskie, Katowicka Biuro do wynajęcia

Witam. Do wynajęcia lokale biurowo-usługowe o powierzchni 35-50m2 z możliwością rozbudowy do 100 [...]

50 1200 PLN
24 PLN/m²
13-10-2024 Dodaj do notesu
Reklamy