wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
piaseczyński
Prażmów
Gabryelin Na sprzedaż 280 000 PLN 1304 m2
Gabryelin / Prażmów / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Kolejowa Działka na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 1304 m2 , położoną w otoczeniu nowej zabudowy [...]

1304 280 000 PLN
214,72 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Do wynajęcia 40 PLN 130 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Kolejowa Biuro do wynajęcia

Do wynajecia reprezentacyjny lokal uslugowo-komercyjny o powierzchni 130 m2, zlokalizowany w [...]

130 40 PLN
0,31 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Zatorze Na sprzedaż 439 000 PLN 61,8 m2
Zatorze / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Kolejowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 61,8 m2 w kamienicy przy ul. Kolejowej, piętro 1/2: - dwa [...]

61,8 439 000 PLN
7103,56 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 209 000 PLN 46 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Kolejowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferta na wyłączność Na spredaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie (stan pod klucz) o powierzchni 46 [...]

46 1 209 000 PLN
26 282,61 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Kiełpin Na sprzedaż 1 400 000 PLN 220 m2
Kiełpin / Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Kolejowa Dom na sprzedaż

Nieruchomość wyposażona jest we własne ujęcie wody , szambo, prąd oraz ogrzewanie na olej opalowy. [...]

220 1 400 000 PLN
6363,64 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 4500 PLN 37 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Kolejowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mam przyjemność zaoferować Państwu, wygodny apartament położony w eleganckiej 19 Dzielnicy, idealny [...]

37 4500 PLN
121,62 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Dom kujawsko-pomorskie
świecki
Nowe
Nowe Na sprzedaż 549 000 PLN 160 m2
Nowe / świecki / kujawsko-pomorskie / Polska, Kolejowa Dom na sprzedaż

OFERTA BEZ POŚREDNIKÓW !!!! DOSKONAŁA LOKALIZACJA! Na przestronnej działce o powierzchni 463 m² [...]

160 549 000 PLN
3431,25 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola Na sprzedaż 1 399 000 PLN 44,58 m2

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 44,63 m², [...]

44,58 1 399 000 PLN
31 381,79 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój Na sprzedaż 3 216 225 PLN 11 285 m2
Szczawno-Zdrój / wałbrzyski / dolnośląskie / Polska, Kolejowa Działka na sprzedaż

OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ Szczawno-Zdrój – miejscowość uzdrowiskowo-turystyczna [...]

11 285 3 216 225 PLN
285 PLN/m²
06-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy