wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Biurowiec mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Wiązowna Kościelna Na sprzedaż 8 899 000 PLN 1666 m2
Wiązowna Kościelna / Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska Biurowiec na sprzedaż

Na sprzedaż w pełni niezależny, funkcjonalny biurowiec o łącznej powierzchni 1666 m², położony na [...]

1666 8 899 000 PLN
5341,54 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
częstochowski
Olsztyn
Olsztyn Na sprzedaż 240 000 PLN 1318 m2
Olsztyn / częstochowski / śląskie / Polska, Kościelna Działka na sprzedaż

​Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w malowniczej miejscowości Olsztyn (woj. śląskie), [...]

1318 240 000 PLN
182,09 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
brodnicki
Brodnica Na sprzedaż 530 000 PLN 41,24 m2
Brodnica / brodnicki / kujawsko-pomorskie / Polska, Kościelna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, który łączy nowoczesny design, funkcjonalność i komfort życia w [...]

41,24 530 000 PLN
12 851,60 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
oławski
Oława Na sprzedaż 309 000 PLN 34,35 m2
Oława / oławski / dolnośląskie / Polska, Kościelna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania mieszkanie własnościowe, 2- pokojowe 34,35m2, w centrum Oławy (okolice Rynku). [...]

34,35 309 000 PLN
8995,63 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Mińsk Mazowiecki
Brzóze Na sprzedaż 640 000 PLN 110 m2
Brzóze / Mińsk Mazowiecki / miński / mazowieckie / Polska, Kościelna Dom na sprzedaż

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka – Brzóze, 2 km od Mińska Mazowieckiego! Nowoczesny dom o pow. ok. 110 m² [...]

110 640 000 PLN
5818,18 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Jeżyce Do wynajęcia 3200 PLN 72 m2
Jeżyce / Poznań / wielkopolskie, Kościelna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 72 m² na parterze z wygodnym wejściem. Mieszkanie [...]

72 3200 PLN
44,44 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
otwocki
Wiązowna
Wiązowna Do wynajęcia 12 000 PLN 636 m2
Wiązowna / otwocki / mazowieckie / Polska, Kościelna Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia nowy, trzy-kondygnacyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni 636m2 położony na [...]

636 12 000 PLN
18,87 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu