wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
pabianicki
Pabianice Na sprzedaż 385 000 PLN 35 m2
Pabianice / pabianicki / łódzkie / Polska, Marii Konopnickiej Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mieszkanie inwestycyjne 35 m² | gotowe pod wynajem Pabianice, ul. Konopnickiej – 2 piętro, nowe [...]

35 385 000 PLN
11 000 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno Do wynajęcia 4600 PLN 260 m2
Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Marii Konopnickiej Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal po przedszkolu "Smyk". 200 m2, 260 m2 w tej samej cenie lub 300 m2. za dopłatą. [...]

260 4600 PLN
17,69 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka podlaskie
siemiatycki
Drohiczyn
Drohiczyn Na sprzedaż 235 000 PLN 2274 m2
Drohiczyn / siemiatycki / podlaskie / Polska, Marii Konopnickiej Działka na sprzedaż

Działka rolno budowlana w Drohiczynie, na ul. Konopnickiej. Duże możliwości zaaranżowania działki, [...]

2274 235 000 PLN
103,34 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Bocianek Na sprzedaż 415 000 PLN 50,2 m2
Bocianek / Kielce / świętokrzyskie, Marii Konopnickiej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZ POŚREDNIKA. Mamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2m2 na czwartym piętrze w [...]

50,2 415 000 PLN
8266,93 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
rawicki
Miejska Górka
Miejska Górka Na sprzedaż 485 856 PLN 77,12 m2
Miejska Górka / rawicki / wielkopolskie / Polska, Marii Konopnickiej Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Najważniejsze atuty: kameralne osiedle w centrum Miejskiej Górki,dwa miejsca postojowe do każdego [...]

77,12 485 856 PLN
6300 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
rawicki
Miejska Górka
Miejska Górka Na sprzedaż 421 344 PLN 66,88 m2

Osiedle Nowa Konopnicka Najważniejsze atuty: kameralne osiedle w centrum Miejskiej Górki,dwa [...]

66,88 421 344 PLN
6300 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Na sprzedaż 1 000 000 PLN 1921 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Marii Konopnickiej Działka na sprzedaż

Spokojna lokalizacja. Działka dobra na willę. Dostępna od ręki. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych. [...]

1921 1 000 000 PLN
520,56 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
myślenicki
Myślenice
Myślenice Na sprzedaż 950 000 PLN 129,7 m2
Myślenice / myślenicki / małopolskie / Polska, Marii Konopnickiej Dom na sprzedaż

Wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących komfort życia i potencjał rozbudowy. Chcesz mieszkać w [...]

129,7 950 000 PLN
7324,60 PLN/m²
02-08-2025 Dodaj do notesu
Reklamy