wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 2150 PLN 23 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Mazowiecka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Nowoczesna, jasna, ładnie urządzona kawalerka z balkonem wychodzącym na wewnętrzny cichy [...]

23 2150 PLN
93,48 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
legionowski
Serock
Łacha Do wynajęcia 4000 PLN 70 m2
Łacha / Serock / legionowski / mazowieckie / Polska, Mazowiecka Lokal do wynajęcia

Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Mamy do wynajęcia lokale usługowo-handlowe: 70 m² 140 [...]

70 4000 PLN
57,14 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
rawski
Rawa Mazowiecka
Julianów Raducki Na sprzedaż 320 000 PLN 2400 m2
Julianów Raducki / Rawa Mazowiecka / rawski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana 2400 m² z mediami – Julianów Raducki (gm. Rawa Mazowiecka) Na sprzedaż działka [...]

2400 320 000 PLN
133,33 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
ostrowski
Ostrów Mazowiecka Na sprzedaż 990 000 PLN 105 m2
Ostrów Mazowiecka / ostrowski / mazowieckie / Polska, Sportowa Dom na sprzedaż

Sprzedam dom mieszkalny o powierzchni 105 m2 plus piwnica - 50 m2 wraz z budynkiem gospodarczym oraz [...]

105 990 000 PLN
9428,57 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 795 000 PLN 61,3 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Mazowiecka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuje gotowe do zamieszkania mieszkanie bardzo jasne o powierzchni 61,3 m² z wysokiej jakości [...]

61,3 795 000 PLN
12 969 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
legionowski
Legionowo Na sprzedaż 1 580 000 PLN 143 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Mazowiecka Dom na sprzedaż

Wyjątkowy dworek w Legionowie - dla osób ceniących niepowtarzalny charakter Oferujemy do sprzedaży [...]

143 1 580 000 PLN
11 048,95 PLN/m²
23-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 1 100 000 PLN 101 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Mazowiecka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo – zachodniej strony , 3 sypialnie [...]

101 1 100 000 PLN
10 891,09 PLN/m²
10-09-2025 Dodaj do notesu