wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry Na sprzedaż 602 217 PLN 78,21 m2
Tarnowskie Góry / tarnogórski / śląskie / Polska, Mikołaja Reja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezczynszowy apartament w kameralnej zabudowie (tylko 4 lokale). Budynek postawiony w [...]

78,21 602 217 PLN
7700 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Zielona Góra
Centrum Do wynajęcia 2900 PLN 70 m2
Centrum / Zielona Góra / lubuskie, Mikołaja Reja Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie na ul. Reja w apartamentowcu nr 15 ("Wegarnik"). Mieszkanie [...]

70 2900 PLN
41,43 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Blizne Jasińskiego Na sprzedaż 3 694 000 PLN 274 m2
Blizne Jasińskiego / Stare Babice / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Mikołaja Reja Dom na sprzedaż

Bez prowizji i 2% PCC. Sprzedam bezpośrednio elegancki, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w [...]

274 3 694 000 PLN
13 481,75 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
stargardzki
Stargard Na sprzedaż 239 000 PLN 28,4 m2
Stargard / stargardzki / zachodniopomorskie / Polska, Mikołaja Reja Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie – centrum Stargardu Oferuję na sprzedaż funkcjonalne [...]

28,4 239 000 PLN
8415,49 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Dom podkarpackie
łańcucki
Łańcut Na sprzedaż 890 000 PLN 280 m2
Łańcut / łańcucki / podkarpackie / Polska, Mikołaja Reja Dom na sprzedaż

Dom 280 m2 z zapleczem gospodarczym Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 280 m², składający [...]

280 890 000 PLN
3178,57 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków Do wynajęcia 2200 PLN 30 m2
Kraków / małopolskie / Polska, Mikołaja Reja Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie/ kawalerka z osobną kuchnią, na ulicy Mikołaja Reja. Mieszkanie znajduje się [...]

30 2200 PLN
73,33 PLN/m²
19-01-2026 Dodaj do notesu
Reklamy