wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
legionowski
Wieliszew
Wieliszew Na sprzedaż 399 000 PLN 40,5 m2
Wieliszew / legionowski / mazowieckie / Polska, Modlińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m², położone w centrum Wieliszewa przy ul. [...]

40,5 399 000 PLN
9851,85 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 3000 PLN 277 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Działka do wynajęcia

Działka z wjazdem bezpośrednio przy ulicy Modlińskiej 109. Wymiary działki 10x28m , z dwiema bramami [...]

277 3000 PLN
10,83 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Na sprzedaż 4 900 000 PLN 829 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Działka na sprzedaż

Nieruchomość przy Modlińskiej 249 od frontu stara kamienica i brama wjazdowa bezpośrednio z [...]

829 4 900 000 PLN
5910,74 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Komercyjne mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 38 000 PLN 706 m2
Białołęka / Warszawa / mazowieckie, Modlińska Komercyjne do wynajęcia

Zapraszamy do współpracy Agencje Pośrednictwa 706m2 NOWOCZESNY, REPREZENTACYJNY, W PEŁNI [...]

706 38 000 PLN
53,82 PLN/m²
29-01-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
Warszawa
Białołęka Do wynajęcia 8000 PLN 850 m2

Do wynajęcia działka inwestycyjna w doskonałej lokalizacji – przy ul. Modlińskiej, bezpośrednio przy [...]

850 8000 PLN
9,41 PLN/m²
07-01-2025 Dodaj do notesu
Reklamy