wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Jaworzno
Śródmieście
Centrum Na sprzedaż 399 000 PLN 50,1 m2
Centrum / Śródmieście / Jaworzno / śląskie, Okrężna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis Mieszkanie w ścisłym centrum Jaworzna - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalnie [...]

50,1 399 000 PLN
7964,07 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka śląskie
częstochowski
Starcza
Łysiec Na sprzedaż 1 568 600 PLN 15 624 m2
Łysiec / Starcza / częstochowski / śląskie / Polska, Okrężna Działka na sprzedaż

Właściciel sprzeda bezpośrednio nieruchomości gruntowe niezabudowane oznaczone jako działki [...]

15 624 1 568 600 PLN
100,40 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
wejherowski
Reda Na sprzedaż 899 000 PLN 110 m2
Reda / wejherowski / pomorskie / Polska, Okrężna Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż – Reda, ul. Okrężna Na sprzedaż funkcjonalny, odświeżony dom położony w spokojnej [...]

110 899 000 PLN
8172,73 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
strzelecko-drezdenecki
Drezdenko
Drezdenko Na sprzedaż 380 000 PLN 52 m2
Drezdenko / strzelecko-drezdenecki / lubuskie, Okrężna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela.  Sprzedam mieszkanie w atrakcyjnej okolicy, na ulicy Okrężna [...]

52 380 000 PLN
7307,69 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
warszawski zachodni
Ożarów Mazowiecki
Umiastów Na sprzedaż 5 130 000 PLN 17 100 m2
Umiastów / Ożarów Mazowiecki / warszawski zachodni / mazowieckie, Okrężna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka, w świetnej lokalizacji, przedmieścia Warszawy. Na sprzedaż działka [...]

17 100 5 130 000 PLN
300 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Reklamy