wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Świętokrzyskie Na sprzedaż 410 000 PLN 59,95 m2
Świętokrzyskie / Kielce / świętokrzyskie, Marszałka Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m², zlokalizowane na 4 piętrze 4-piętrowego [...]

59,95 410 000 PLN
6839,03 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
limanowski
Limanowa Na sprzedaż 509 000 PLN 54,6 m2
Limanowa / limanowski / małopolskie / Polska, Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie 56,4 m² – 4 pokoje | parter | Limanowa, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż jasne i ustawne [...]

54,6 509 000 PLN
9322,34 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
grójecki
Grójec
Grójec Na sprzedaż 9 900 000 PLN 265 m2
Grójec / grójecki / mazowieckie / Polska, Józefa Piłsudskiego Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość handlowo–usługowa z dużym potencjałem inwestycyjnym, [...]

265 9 900 000 PLN
37 358,49 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubuskie
żagański
Żagań Na sprzedaż 99 000 PLN 639 m2
Żagań / żagański / lubuskie / Polska, Piłsudskiego Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki budowlane o różnych wielkościach w bardzo atrakcyjnej okolicy. - Blisko [...]

639 99 000 PLN
154,93 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stegny Do wynajęcia 20 900 PLN 190 m2
Stegny / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Fort Piłsudskiego Biuro do wynajęcia

Biuro Twardowski Relacje posiada do wynajęcia od lipca b.r. elegancką przestrzeń biurową o łącznej [...]

190 20 900 PLN
110 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry Do wynajęcia 2100 PLN 70 m2
Tarnowskie Góry / tarnogórski / śląskie / Polska, Marszałka Józefa Piłsudskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. [...]

70 2100 PLN
30 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Marszałka Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie położone w centrum Krynicy (Piłsudskiego 41), w nowoczesnym apartamentowcu z windą i [...]

46,5 595 000 PLN
12 795,70 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 7700 PLN 220 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal biurowo -magazynowo –warsztatowo-produkcyjny o pow. łącznej 220 m2 w sąsiedztwie [...]

220 7700 PLN
35 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Dąbrowa Górnicza
Gołonóg Na sprzedaż 1 800 000 PLN 2477 m2
Gołonóg / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Aleja Józefa Piłsudskiego Działka na sprzedaż

GRUNT INWESTYCYJNY – DĄBROWA GÓRNICZA, AL. J. PIŁSUDSKIEGO 2i Nieruchomość gruntowa o dużym [...]

2477 1 800 000 PLN
726,69 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Konin Na sprzedaż 320 000 PLN 40,4 m2
Konin / wielkopolskie / Polska, Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Do sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim / rynek pierwotny. Mieszkania zaprojektowane z myślą [...]

40,4 320 000 PLN
7920,79 PLN/m²
06-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Ozorków Do wynajęcia 2800 PLN 60 m2
Ozorków / zgierski / łódzkie / Polska, Marsz. Józefa Piłsudskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę lokal mieszkalny na 1. piętrze w Ozorkowie, ul. Piłsudskiego 5. Powierzchnia 60 m2 (salon, [...]

60 2800 PLN
46,67 PLN/m²
10-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno Do wynajęcia 2300 PLN 108 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, plac Józefa Piłsudskiego Lokal do wynajęcia

Witam Wynajmę lokal w centrum Gniezna znajdujący się przy ruchliwej ulicy w sąsiedztwie targowiska [...]

108 2300 PLN
21,30 PLN/m²
06-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 400 000 PLN 40 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Aleja Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie znajduje się w Centrum Białegostoku świetny punkt komunikacyjny Blisko sklepy spożywcze i [...]

40 400 000 PLN
10 000 PLN/m²
05-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
oświęcimski
Chełmek
Chełmek Na sprzedaż 182 000 PLN 27,09 m2
Chełmek / oświęcimski / małopolskie / Polska, Marszałka Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mieszkanie 27m2 z balkonem gotowe do zamieszkania od listopada 2024. Lokal znajduje się na 2 piętrze [...]

27,09 182 000 PLN
6718,35 PLN/m²
16-11-2025 Dodaj do notesu
Przemysłowy lubuskie
nowosolski
Nowa Sól Na sprzedaż 6 634 800 PLN 17 974 m2
Nowa Sól / nowosolski / lubuskie / Polska, Marsz. Józefa Piłsudskiego Przemysłowy na sprzedaż

Ogłoszenie Syndyk Dolnośląskich Zakładów Metalurgicznych DOZAMET Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą [...]

17 974 6 634 800 PLN
369,13 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu
Przemysłowy lubuskie
nowosolski
Nowa Sól Na sprzedaż 22 672 800 PLN 54 981 m2

54 981 22 672 800 PLN
412,38 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
dzierżoniowski
Dzierżoniów Do wynajęcia 5900 PLN 167 m2
Dzierżoniów / dzierżoniowski / dolnośląskie / Polska, Marszałka Józefa Piłsudskiego Lokal do wynajęcia

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 167 m², znajdujący się na piętrze [...]

167 5900 PLN
35,33 PLN/m²
11-04-2025 Dodaj do notesu
Reklamy