wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal śląskie
Dąbrowa Górnicza
Centrum Do wynajęcia 3200 PLN 90 m2
Centrum / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Aleja Tadeusza Kościuszki Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal handlowo -usługowy o powierzchni 90m2 na dowolną działalnośc centrum Dąbrowy [...]

90 3200 PLN
35,56 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 3150 PLN 48 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Cześć, Mam do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m. Mieszkanie znajduje się na [...]

48 3150 PLN
65,63 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Do wynajęcia 2800 PLN 50 m2

UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGO - wymagane stałe zameldowanie w Polsce. MIESZKANIE DLA JEDNEJ OSOBY LUB [...]

50 2800 PLN
56 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
oświęcimski
Kęty
Kęty Na sprzedaż 2440 PLN 98 m2
Kęty / oświęcimski / małopolskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Lokal na sprzedaż

Podana cena netto . Lokal znajduje się w budynku ukończonym w 2014 roku. Przestrzeń użytkowa bardzo [...]

98 2440 PLN
24,90 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Na sprzedaż 494 000 PLN 54 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Aleja Tadeusza Kościuszki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

To 54 m² na ostatnim, 7. piętrze to prawdziwa perełka – jasne, słoneczne wnętrza z ekspozycją [...]

54 494 000 PLN
9148,15 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
dzierżoniowski
Pieszyce
Pieszyce Na sprzedaż 922 500 PLN 3000 m2
Pieszyce / dzierżoniowski / dolnośląskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Działka na sprzedaż

Do sprzedania uzbrojona prostokątna działka o powierzchni 3000 m2 wraz z częścią wspólną [...]

3000 922 500 PLN
307,50 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
pabianicki
Ksawerów
Ksawerów Na sprzedaż 495 000 PLN 1123 m2
Ksawerów / pabianicki / łódzkie / Polska, Tadeusza Kościuszki Działka na sprzedaż

Posiadam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1123m2 (25x44), bez pośredników, w [...]

1123 495 000 PLN
440,78 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
pułtuski
Pułtusk
Pułtusk Do wynajęcia 39 900 PLN 1400 m2
Pułtusk / pułtuski / mazowieckie / Polska, Tadeusza Kościuszki Lokal do wynajęcia

Posiadamy obiekt usługowo handlowy o powierzchni 1900m2 w miejscowości Pułtusk przy ul. Kościuszki [...]

1400 39 900 PLN
28,50 PLN/m²
15-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań Do wynajęcia 2300 PLN 40 m2
Poznań / wielkopolskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 41m2-położone w samym sercu Poznania, przy [...]

40 2300 PLN
57,50 PLN/m²
18-11-2025 Dodaj do notesu
Lokal warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno Na sprzedaż 3800 PLN 200 m2
Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Tadeusza Kościuszki Lokal na sprzedaż

2 pomieszczenia po. 200 m2 (wspólne wejście) nad apteką Gemini . Cena dotyczy 1 pomieszczenia [...]

200 3800 PLN
19 PLN/m²
31-10-2025 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny śląskie
Częstochowa Do wynajęcia 2000 PLN 170 m2
Częstochowa / śląskie / Polska, Aleja Tadeusza Kościuszki Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Lokal w śródmieściu po działalności gastronomicznej ( "Czas na obiad" ) wyposażony w ceglany piec do [...]

170 2000 PLN
11,76 PLN/m²
02-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Do wynajęcia 3000 PLN 49 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Tadeusza Kościuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ul. Gen. T. Kościuszki 117, Przedmieście Oławskie, Stare Miasto, Wrocław Do wynajęcia stylowy [...]

49 3000 PLN
61,22 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Śródmieście Na sprzedaż 639 000 PLN 106,74 m2
Śródmieście / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Tadeusza Kościuszki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Duże mieszkanie o pow. 106,74m2 (3 pokoje, kuchnia, pom. gosp., łazienka, wc i przedpokój), [...]

106,74 639 000 PLN
5986,51 PLN/m²
27-04-2025 Dodaj do notesu
Reklamy