wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Lokal mazowieckie
legionowski
Legionowo Do wynajęcia 5000 PLN 190 m2
Legionowo / legionowski / mazowieckie / Polska, Warszawska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal dwukondygnacyjny w Legionowie przy ul. Warszawskiej. Powierzchnia ok 190m2 [...]

190 5000 PLN
26,32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
kwidzyński
Kwidzyn Na sprzedaż 465 000 PLN 115,99 m2
Kwidzyn / kwidzyński / pomorskie / Polska, Warszawska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 115,99 m², [...]

115,99 465 000 PLN
4008,97 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Do wynajęcia 2800 PLN 48 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Warszawska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m2, wygodne, urządzone, na partnerze. Jeden pokój oraz [...]

48 2800 PLN
58,33 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Zielonki
Węgrzce Na sprzedaż 595 000 PLN 700 m2
Węgrzce / Zielonki / krakowski / małopolskie / Polska, Warszawska Działka na sprzedaż

NIERUCHOMOŚĆ; Oferujemy Państwu płaską niezadrzewioną i niezalesioną działkę budowlaną o powierzchni [...]

700 595 000 PLN
850 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
piaseczyński
Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna Do wynajęcia 3500 PLN 42 m2
Konstancin-Jeziorna / piaseczyński / mazowieckie / Polska, Warszawska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferujemy na wynajem kameralne mieszkanie położone na drugim (ostatnim) piętrze w niskim budynku, w [...]

42 3500 PLN
83,33 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
pruszkowski
Piastów Do wynajęcia 5400 PLN 108,39 m2
Piastów / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Warszawska Lokal do wynajęcia

DO WYNAJĘCIA Lokal usługowo handlowy, Piastów , ul. Warszawska 28 – bez pośredników Zlokalizowany na [...]

108,39 5400 PLN
49,82 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal świętokrzyskie
Kielce Do wynajęcia 1600 PLN 32 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Warszawska Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal z przeznaczeniem na biuro, kancelarię, sklep. Adres: Warszawska 34a. Lokal od strony [...]

32 1600 PLN
50 PLN/m²
03-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
warszawski zachodni
Łomianki
Łomianki Do wynajęcia 3300 PLN 55 m2
Łomianki / warszawski zachodni / mazowieckie / Polska, Warszawska Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal użytkowy 55 m2 w Łomiankach w ścisłym centrum z dużym natężeniem ruchu przy głównej [...]

55 3300 PLN
60 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
miński
Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż 590 000 PLN 59,5 m2
Mińsk Mazowiecki / miński / mazowieckie / Polska, Warszawska Lokal na sprzedaż

Do sprzedania sam lokal lub lokal z działalnością Lokal użytkowy o powierzchni 59,5 m². Bardzo [...]

59,5 590 000 PLN
9915,97 PLN/m²
12-12-2025 Dodaj do notesu
Reklamy