wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 4500 PLN 70 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Polecam na wynajem przestronny apartament o powierzchni 70 mkw. na Ochocie. Na terenie dzielnicy [...]

70 4500 PLN
64,29 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Biurowiec mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 158 000 PLN 1971,4 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Biurowiec do wynajęcia

Do wynajęcia 3 - kondygnacyjny budynek biurowy mieszczący się w Warszawie przy ulicy Włodarzewskiej [...]

1971,4 158 000 PLN
80,15 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 2900 PLN 50 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne, funkcjonalne mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim. Szukasz miejsca, w którym naprawdę [...]

50 2900 PLN
58 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 988 000 PLN 55,8 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

UNIKALNA OFERTA ! REZERWACJA Oferta biura nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe [...]

55,8 988 000 PLN
17 706,09 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 1 230 000 PLN 63,49 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,49 m², [...]

63,49 1 230 000 PLN
19 373,13 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3300 PLN 57 m2

Warszawa, Ochota, 2 pokojowe, przy Parku Szczęśliwickim. Dostępne od maja 2026 r. Mieszkanie [...]

57 3300 PLN
57,89 PLN/m²
11-03-2025 Dodaj do notesu
Reklamy