wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Bytom Na sprzedaż 259 000 PLN 53,5 m2
Bytom / śląskie / Polska, Wrocławska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Wrocławskiej 98 o powierzchni 53,5 m². Znajduje się na pierwszym [...]

53,5 259 000 PLN
4841,12 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal dolnośląskie
wrocławski
Długołęka
Długołęka Do wynajęcia 900 PLN 12 m2
Długołęka / wrocławski / dolnośląskie / Polska, Wrocławska Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia stanowiska beauty w lokalu w centrum Długołęki – idealne dla stylistki paznokci [...]

12 900 PLN
75 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Orłowo Do wynajęcia 3600 PLN 48 m2
Orłowo / Gdynia / pomorskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na zamkniętym, [...]

48 3600 PLN
75 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 3000 PLN 38 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, 38mkw, ul. Wrocławska, Krowodrza - nowe mieszkanie świeżo [...]

38 3000 PLN
78,95 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 2700 PLN 28 m2
Krowodrza / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia przytulne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m², w bardzo dobrym [...]

28 2700 PLN
96,43 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 1950 PLN 23,23 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę osobie niepalącej, ze stałym zameldowaniem w Polsce (najem okazjonalny) słoneczne mieszkanie [...]

23,23 1950 PLN
83,94 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn wielkopolskie
Kalisz
Szczypiorno Do wynajęcia 21 600 PLN 1200 m2
Szczypiorno / Kalisz / wielkopolskie, Wrocławska Magazyn do wynajęcia

Do wynajęcia hala magazynowa łączona o powierzchni ok 1200 m.kw. Obiekt posiada rampę załadowczą [...]

1200 21 600 PLN
18 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
370 580 000 PLN
1567,57 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Śródmieście Na sprzedaż 169 000 PLN 38,3 m2
Śródmieście / Bytom / śląskie, Wrocławska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie do remontu w super lokalizacji. Blok po modernizacji dociepleniowej. Mieszkanie [...]

38,3 169 000 PLN
4412,53 PLN/m²
04-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Krowodrza Do wynajęcia 2600 PLN 35 m2

Bezposrednio od wlasciciela i bez prowizji - doskonale zaplanowana umeblowana kawalerka. Wolne od [...]

35 2600 PLN
74,29 PLN/m²
19-02-2024 Dodaj do notesu
Reklamy