wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Do wynajęcia 2800 PLN 62 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Zakładowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę w pełni wyposażone i odświeżone 3 pokojowe mieszkanie na Olechowie. Wysoki standard i niskie [...]

62 2800 PLN
45,16 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Do wynajęcia 2400 PLN 62 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Zakładowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m². Lokal znajduje się na [...]

62 2400 PLN
38,71 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 3 000 000 PLN 1400 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Zakładowa Przemysłowy na sprzedaż

Hala 1200 m, 200 m zaplecze socjalne. W hali znajdują się 2 suwnice po 5 ton. Bez ogrzewania. [...]

1400 3 000 000 PLN
2142,86 PLN/m²
15-05-2023 Dodaj do notesu
Reklamy