wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 3200 PLN 44 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Żelazna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w centrum Warszawy Żelazna róg Chlodnej przystanek Hala Mirowska do wynajęcia dla osób [...]

44 3200 PLN
72,73 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 6000 PLN 68 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Żelazna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio wynajmę komfortowe mieszkanie w genialnej lokalizacji. Żelazna x Sienna. Centrum/Wola. [...]

68 6000 PLN
88,24 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 5944 PLN 89 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Żelazna Biuro do wynajęcia

PROMKA NA PIERWSZE 3 MIESIĄCE !!! 59 zł netto/mkw Biuro gotowe do wejścia – idealne dla firm [...]

89 5944 PLN
66,79 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa Do wynajęcia 3499 PLN 15 m2
Warszawa / mazowieckie / Polska, Żelazna Biuro do wynajęcia

Samodzielny, zamykany gabinet ok. 13-17 m² dla zespołu do 4 osóbDostępnych 8 pokoi, możliwość [...]

15 3499 PLN
233,27 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Zabrze
Maciejów Na sprzedaż 730 000 PLN 169 m2
Maciejów / Zabrze / śląskie, Żelazna Dom na sprzedaż

Właściciel sprzeda dom w zabudowie szeregowej położony w Zabrzu Maciejowie przy ul. Żelaznej 20 (na [...]

169 730 000 PLN
4319,53 PLN/m²
08-06-2025 Dodaj do notesu
Biuro mazowieckie
Warszawa
Wola Do wynajęcia 7836 PLN 61 m2
Wola / Warszawa / mazowieckie, Żelazna Biuro do wynajęcia

Biuro do wynajęcia – 61 m², ul. Żelazna 59A, Warszawa – centrum Lokalizacja: ul. Żelazna 59A, [...]

61 7836 PLN
128,46 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Reklamy