wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
24,74 172 000 PLN
6952,30 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 253 999 PLN 36,26 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Rojna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

klimatyzacja w saloniepomieszczenie użytkowe ("komórka")w pobliżu przedszkole, sklepy, przystanki [...]

36,26 253 999 PLN
7004,94 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 369 000 PLN 45,13 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Lniana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam wygodne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,13 m², położone na 4. piętrze w spokojnej [...]

45,13 369 000 PLN
8176,38 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 74 000 PLN 35 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Selerowa Dom na sprzedaż

Sprzedam domek letniskowy 35 m2 na działce ROD o powierzchni 267 m2, ul. Selerowa 25, Łódź Teofilów [...]

35 74 000 PLN
2114,29 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 291 999 PLN 45,13 m2

Prezentowane jest 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, rozkładowe, o powierzchni ok. 45,13 metrów [...]

45,13 291 999 PLN
6470,18 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Do wynajęcia 3950 PLN 103 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Rojna Biuro do wynajęcia

Przeznaczenie lokalu: Biurowe Produkcja Usługi Handlowe w tym specjalistyczne Niezależny Lokal 103 [...]

103 3950 PLN
38,35 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 415 000 PLN 45,1 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Wici Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie 45,1 m2, na parterze , na Teofilowie przy [...]

45,1 415 000 PLN
9201,77 PLN/m²
23-05-2024 Dodaj do notesu
Reklamy