wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
będziński
Wojkowice Do wynajęcia 1650 PLN 41 m2
Wojkowice / będziński / śląskie / Polska, Rodzinna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie 41 m w Wojkowicach w spokojnej okolicy na pierwszej kondygnacji. Ogrzewanie [...]

41 1650 PLN
40,24 PLN/m²
17 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Będzin Na sprzedaż 395 000 PLN 50,5 m2
Będzin / będziński / śląskie / Polska, Stanisława Małachowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Marzysz o mieszkaniu, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych kosztów remontu? Ta oferta [...]

50,5 395 000 PLN
7821,78 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Będzin Do wynajęcia 1600 PLN 50 m2
Będzin / będziński / śląskie / Polska, Kielecka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, oddzielna kuchnia duży przedpokój, łazienka oddzielne WC. W [...]

50 1600 PLN
32 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
będziński
Psary
Malinowice Na sprzedaż 799 000 PLN 160 m2
Malinowice / Psary / będziński / śląskie / Polska, Brzozowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z DWOMA DOMAMI i altaną – Malinowice, gmina Psary ul. Brzozowa 18 [...]

160 799 000 PLN
4993,75 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
będziński
Będzin Na sprzedaż 85 000 PLN 232 m2
Będzin / będziński / śląskie / Polska, Grabowa Działka na sprzedaż

Sprzedam prawo do dzierżawy działki o powierzchni 232 m² znajdującej się na terenie ogrodu ROD [...]

232 85 000 PLN
366,38 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
będziński
Psary
Góra Siewierska Na sprzedaż 1 200 000 PLN 220 m2
Góra Siewierska / Psary / będziński / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż solidny dom, który łączy komfort mieszkania z bliskością natury i doskonałą komunikacją [...]

220 1 200 000 PLN
5454,55 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Będzin Na sprzedaż 454 000 PLN 66 m2
Będzin / będziński / śląskie / Polska, Stanisława Skalskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na ul. Skalskiego w Będzinie. Mieszkanie składa się z: - 3 [...]

66 454 000 PLN
6878,79 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
będziński
Bobrowniki
Myszkowice Na sprzedaż 500 000 PLN 9762 m2
Myszkowice / Bobrowniki / będziński / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 9 672 m², zlokalizowana w gminie [...]

9762 500 000 PLN
51,22 PLN/m²
14-01-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
będziński
Wojkowice Na sprzedaż 599 000 PLN 123 m2
Wojkowice / będziński / śląskie / Polska, Głowackiego Dom na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w Wojkowicach przez ul. Głowackiego. Dom położony w cichej, [...]

123 599 000 PLN
4869,92 PLN/m²
04-08-2025 Dodaj do notesu
Działka śląskie
będziński
Psary
Malinowice Na sprzedaż 352 750 PLN 1411 m2
Malinowice / Psary / będziński / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana uzbrojona, pow. 1411 m., numer dzialki 1416/5. Lokalizacja Psary Malinowice. Cena [...]

1411 352 750 PLN
250 PLN/m²
18-06-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Czeladź
Czeladź Do wynajęcia 1200 PLN 50 m2
Czeladź / będziński / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w Czeladzi blisko Term Rzymskich. Mieszkanie znajduje się na [...]

50 1200 PLN
24 PLN/m²
18-01-2025 Dodaj do notesu
Przemysłowy śląskie
będziński
Będzin Do wynajęcia 34 320 PLN 1560 m2
Będzin / będziński / śląskie / Polska, Sielecka Przemysłowy do wynajęcia

Do wynajmu hala produkcyjna wraz z powierzchnią biurowo-socjalną. BEZ POŚREDNIKÓW!! BEZ PROWIZJI! [...]

1560 34 320 PLN
22 PLN/m²
25-07-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Mierzęcice
Mierzęcice Do wynajęcia 2500 PLN 68 m2
Mierzęcice / będziński / śląskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Trzypokojowe mieszkanie o pow 68m2 na pierwszym piętrze do wynajmu Bardzo dobra lokalizacja ok 2 [...]

68 2500 PLN
36,76 PLN/m²
08-01-2024 Dodaj do notesu
40 172 888 PLN
4322,20 PLN/m²
17-11-2021 Dodaj do notesu
Reklamy