wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Śródmieście Bielsko Na sprzedaż 570 000 PLN 57 m2
Śródmieście Bielsko / Bielsko-Biała / śląskie, Kapitana Aleksandra Kunickiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie -56m2- po remoncie, na 1 (pierwszym) piętrze w 4 piętrowym bloku. [...]

57 570 000 PLN
10 000 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka śląskie
Bielsko-Biała
Aleksandrowice Na sprzedaż 1 599 000 PLN 2545 m2
Aleksandrowice / Bielsko-Biała / śląskie, Wodna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna nieruchomość zabudowana budynkiem usługowo -mieszkalnym. Idealna dla dewelopera z [...]

2545 1 599 000 PLN
628,29 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Krakowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę słoneczny apartament,z widokiem na góry, salon z kuchnią osobna sypialnia, duży [...]

46 2200 PLN
47,83 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała Na sprzedaż 310 000 PLN 34 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję na sprzedaż lub zamiana na 3 pokoje z dopłatą mieszkanie o powierzchni 34 m² w bloku, [...]

34 310 000 PLN
9117,65 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Bielsko-Biała
Wapienica Na sprzedaż 2 050 000 PLN 1000 m2
Wapienica / Bielsko-Biała / śląskie, Wapienicka Magazyn na sprzedaż

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnej hali [...]

1000 2 050 000 PLN
2050 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie Na sprzedaż 225 000 PLN 810 m2
Komorowice Krakowskie / Bielsko-Biała / śląskie, Aleksandra Fredry Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną w Komorowicach Krakowskich (Bielsku-Białej). Działka znajduje się przy [...]

810 225 000 PLN
277,78 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała Do wynajęcia 2200 PLN 38 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Księdza Stanisława Stojałowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie bezczynszowe w centrum Bielska-Białej. Mieszkanie jest nowe i po remoncie. W [...]

38 2200 PLN
57,89 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Bielsko-Biała
Hałcnów Na sprzedaż 850 000 PLN 91,5 m2
Hałcnów / Bielsko-Biała / śląskie, Jana III Sobieskiego Dom na sprzedaż

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ BUDYNKU MIESZKALNEGO O POW. 91,47 M2., Z PRZYNALEŻNĄ DO LOKALU DZIAŁKĄ. ! [...]

91,5 850 000 PLN
9289,62 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
rawski
Biała Rawska
Ossa Na sprzedaż 105 000 PLN 1163 m2
Ossa / Biała Rawska / rawski / łódzkie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję dwie działki budowlane w malowniczej miejscowości Ossa, otoczone lasem. Idealne miejsce na [...]

1163 105 000 PLN
90,28 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała Do wynajęcia 1500 PLN 36 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Milusińskich Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36 m², zlokalizowane w centrum [...]

36 1500 PLN
41,67 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Os. Karpackie Do wynajęcia 2100 PLN 60 m2
Os. Karpackie / Bielsko-Biała / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Karpackim.

60 2100 PLN
35 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
51,57 360 000 PLN
6980,80 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Os. Karpackie Do wynajęcia 1600 PLN 33 m2
Os. Karpackie / Bielsko-Biała / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Niezależna kawalerka o powierzchni 33 mkw., zlokalizowana na Osiedlu Karpackim w Bielsku-Białej, o [...]

33 1600 PLN
48,48 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Biała Podlaska Do wynajęcia 1500 PLN 42 m2
Biała Podlaska / lubelskie / Polska, Księcia Witolda Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie 42 m² na 1. piętrze. Składa się z 2 pokoi, oddzielnej [...]

42 1500 PLN
35,71 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Złote Łany Do wynajęcia 2300 PLN 53 m2
Złote Łany / Bielsko-Biała / śląskie, Urodzajna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

PROMOCJA WIOSENNA ! PODPISZ UMOWĘ DO 03.05.2026 I SKORZYSTAJ Z PROMOCYJNEJ CENY NAJMU 2300 zł Jasne, [...]

53 2300 PLN
43,40 PLN/m²
05-04-2026 Dodaj do notesu
Dom opolskie
prudnicki
Biała
Chrzelice Na sprzedaż 229 000 PLN 77 m2
Chrzelice / Biała / prudnicki / opolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom + 1,36 ha ziemi rolnej – Chrzelice, Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Chrzelice [...]

77 229 000 PLN
2974,03 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała Na sprzedaż 449 000 PLN 54 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Władysława Broniewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53,74 m² z balkonem w centrum Bielska-Białej. Jasne i [...]

54 449 000 PLN
8314,81 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Bielsko-Biała Na sprzedaż 399 000 PLN 800 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska, Przelotna Działka na sprzedaż

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Lipniku – miejscu, które od lat [...]

800 399 000 PLN
498,75 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Bielsko-Biała
Komorowice Krakowskie Do wynajęcia 41 400 PLN 2160 m2
Komorowice Krakowskie / Bielsko-Biała / śląskie, Konwojowa Magazyn do wynajęcia

Prezentujemy ofertę wynajmu nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej w obiekcie przy ul. [...]

2160 41 400 PLN
19,17 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
janowski
Janów Lubelski
Biała Druga Na sprzedaż 139 000 PLN 2200 m2
Biała Druga / Janów Lubelski / janowski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka budowlana pow. 2200 m² – Biała Druga 91 Szczegóły: • Nr działki: 105 • [...]

2200 139 000 PLN
63,18 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu