wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka śląskie
bielski
Jasienica
Jasienica Na sprzedaż 275 871 PLN 1103 m2
Jasienica / bielski / śląskie / Polska, Kamienna Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Teresy Śliż prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą SALUD Teresa Śliż [...]

1103 275 871 PLN
250,11 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
bielski
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż 319 000 PLN 43 m2
Czechowice-Dziedzice / bielski / śląskie / Polska, Romualda Traugutta Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 4. piętrze w bloku z [...]

43 319 000 PLN
7418,60 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
bielski
Wilamowice
Stara Wieś Na sprzedaż 140 PLN 1216 m2
Stara Wieś / Wilamowice / bielski / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż: 3 działki budowlano-rolne – Stara Wieś, ul. Lipowa (bez pośrednika) Świetna [...]

1216 140 PLN
0,12 PLN/m²
07-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
bielski
Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice Na sprzedaż 51 520 PLN 65,25 m2
Czechowice-Dziedzice / bielski / śląskie / Polska, Węglowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Sławomira Kacuga prowadzonym przez Sąd Rejonowy w [...]

65,25 51 520 PLN
789,58 PLN/m²
29-11-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
bielski
Kozy
Kozy Na sprzedaż 1 250 000 PLN 127 m2
Kozy / bielski / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom, w którym zaczynasz żyć spokojniej, wygodniej i piękniej. Wyobraź sobie poranek, w którym [...]

127 1 250 000 PLN
9842,52 PLN/m²
28-11-2025 Dodaj do notesu
Reklamy