wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka małopolskie
bocheński
Bochnia
Proszówki Na sprzedaż 650 000 PLN 2643 m2
Proszówki / Bochnia / bocheński / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną w prężnie rozwijającej się części Proszówek k. Bochni. Powierzchnia 2556 [...]

2643 650 000 PLN
245,93 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Komercyjne małopolskie
bocheński
Łapanów
Łapanów Na sprzedaż 1 700 000 PLN 305,52 m2
Łapanów / bocheński / małopolskie / Polska Komercyjne na sprzedaż

Bezpośrednio na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem o funkcji usługowej o [...]

305,52 1 700 000 PLN
5564,28 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
bocheński
Bochnia Na sprzedaż 326 400 PLN 34 m2
Bochnia / bocheński / małopolskie / Polska, Św. Leonarda Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na ul. Św. Leonarda w Bochni. W pobliżu dworzec kolejowy, Lidl, kompleks [...]

34 326 400 PLN
9600 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
bocheński
Bochnia Na sprzedaż 484 000 PLN 53,25 m2
Bochnia / bocheński / małopolskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

OSIEDLE ZIELONY ZAKĄTEK — PROSZÓWKI / BOCHNIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania 3-pokojowe w [...]

53,25 484 000 PLN
9089,20 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
bocheński
Rzezawa
Okulice Na sprzedaż 240 000 PLN 4605 m2
Okulice / Rzezawa / bocheński / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam płaską działke 46 arów w miejscowości Okulice, powiat bocheński, gmina Rzezawa. Id działki [...]

4605 240 000 PLN
52,12 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
bocheński
Żegocina
Żegocina Na sprzedaż 349 000 PLN 70 m2
Żegocina / bocheński / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy o konstrukcji murowano-drewnianej, o łącznej [...]

70 349 000 PLN
4985,71 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
bocheński
Bochnia Na sprzedaż 1 090 000 PLN 195 m2
Bochnia / bocheński / małopolskie / Polska, Kazimierza Brodzińskiego Dom na sprzedaż

Witam Serdecznie ! Oferta dotyczy sprzedaży lub zamiany na mieszkanie w Krakowie. Prezentowana [...]

195 1 090 000 PLN
5589,74 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
bocheński
Bochnia Na sprzedaż 669 000 PLN 120 m2
Bochnia / bocheński / małopolskie / Polska, Kolanowska Dom na sprzedaż

Sprzedam działkę o powierzchni 12 arów (1200 m²) zabudowaną podpiwniczonym domem parterowym o pow. [...]

120 669 000 PLN
5575 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy