wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Na sprzedaż 1 950 000 PLN 102 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Katowicka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam bezpośrednio ekskluzywny apartament 102 m² | Kraków Bronowice | w cenie 2 miejsca [...]

102 1 950 000 PLN
19 117,65 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 1300 PLN
Bronowice / Kraków / małopolskie, Warmijska Pokój do wynajęcia

Umeblowany pokój z balkonem. 20 metrów dla jednej lub dwóch osób, kaloryfery, winda, Internet ,Róg [...]

1300 PLN
65 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Bronowice Na sprzedaż 385 500 PLN 49 m2
Bronowice / Lublin / lubelskie, Krańcowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie z potencjałem, możliwość przebudowy na 3 pokoje, jasne, słoneczne, okna na wschód i [...]

49 385 500 PLN
7867,35 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 1300 PLN

Słoneczny pokój 20 m z balkonem. Róg ulicy Królewskiej, obok Miasteczka Studenckiego ,Dojazd [...]

1300 PLN
65 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Na sprzedaż 910 000 PLN 56,83 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Józefa Chełmońskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Opis nieruchomości: Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 56,83 m², położone na 3 [...]

56,83 910 000 PLN
16 012,67 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Na sprzedaż 910 000 PLN 56,83 m2

56,83 910 000 PLN
16 012,67 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Na sprzedaż 850 000 PLN 50 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie o powierzchni 50 m², 2 POKOJE znajduje się na 7. piętrze w budynku z windą. Posiada 2 [...]

50 850 000 PLN
17 000 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 3000 PLN 44 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Sosnowiecka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

2 pokoje ul. Sosnowiecka, Bronowice Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Do wynajęcia od zaraz [...]

44 3000 PLN
68,18 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice
Bronowice Małe Na sprzedaż 1 490 000 PLN 69,31 m2
Bronowice Małe / Bronowice / Kraków / małopolskie, Kompozytorów Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedamy trzypokojowe w pełni urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 69,31 m2 [...]

69,31 1 490 000 PLN
21 497,62 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 1950 PLN 23,23 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Wrocławska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę osobie niepalącej, ze stałym zameldowaniem w Polsce (najem okazjonalny) słoneczne mieszkanie [...]

23,23 1950 PLN
83,94 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 2700 PLN 44 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Błażeja Czepca Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Opis Do wynajęcia przestronne, jasne i przytulne mieszkanie przy ulicy Błażeja Czepca na [...]

44 2700 PLN
61,36 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Bronowice Wielkie Do wynajęcia 34 440 PLN 420 m2
Bronowice Wielkie / Prądnik Biały / Kraków / małopolskie, Sosnowiecka Biuro do wynajęcia

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na II piętrze do wynajęcia 420m2 Do wynajęcia lokal [...]

420 34 440 PLN
82 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Bronowice Wielkie Do wynajęcia 55 760 PLN 680 m2

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na I piętrze do wynajęcia 680m2 Do wynajęcia lokal [...]

680 55 760 PLN
82 PLN/m²
22-04-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Bronowice Wielkie Do wynajęcia 17 630 PLN 215 m2

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na parterze do wynajęcia 215m2 Do wynajęcia lokal biurowy [...]

215 17 630 PLN
82 PLN/m²
22-04-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 2200 PLN 42 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Kazimierza Wierzyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem garażowym, ul. Wierzyńskiego. Mieszkanie, [...]

42 2200 PLN
52,38 PLN/m²
08-04-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Prądnik Biały
Bronowice Wielkie Do wynajęcia 19 263 PLN 273 m2

Kraków - Bronowice ul. Stawowa II piętro do wynajęcia 177m2 + 96m2 przeszklonego tarasu Do [...]

273 19 263 PLN
70,56 PLN/m²
14-03-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 14 201 PLN 215 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Stawowa Biuro do wynajęcia

Kraków - Bronowice ul. Stawowa II piętro do wynajęcia 99m2 + 116m2 przeszklonego tarasu Do [...]

215 14 201 PLN
66,05 PLN/m²
14-03-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Bronowice Do wynajęcia 2900 PLN 53 m2
Bronowice / Kraków / małopolskie, Lucjana Rydla Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe przytulne mieszkanie na parterze w centrum miasta, dwa lata po gruntownym remoncie. [...]

53 2900 PLN
54,72 PLN/m²
03-11-2022 Dodaj do notesu
Reklamy