wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
cieszyński
Wisła Na sprzedaż 645 000 PLN 40 m2
Wisła / cieszyński / śląskie / Polska, Bukowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Jeśli marzy Ci się własny apartament, w pięknym i spokojnym górskim otoczeniu oraz świetnej [...]

40 645 000 PLN
16 125 PLN/m²
2 godziny temu Dodaj do notesu
Dom śląskie
cieszyński
Brenna
Brenna Na sprzedaż 3 200 000 PLN 176 m2
Brenna / cieszyński / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Wyobraz sobie swoje życie tutaj... Wyjątkowa posiadłość na sprzedaż w miejscowości Brenna. [...]

176 3 200 000 PLN
18 181,82 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
cieszyński
Goleszów
Kozakowice Górne Na sprzedaż 200 000 PLN 1248 m2
Kozakowice Górne / Goleszów / cieszyński / śląskie / Polska, Wałowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w Kozakowicach Górnych – z widokiem na góry i [...]

1248 200 000 PLN
160,26 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
cieszyński
Skoczów
Wiślica Na sprzedaż 330 000 PLN 33,3 m2
Wiślica / Skoczów / cieszyński / śląskie / Polska, Północna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

NA SPRZEDAŻ 9 MIESZKANIANA NA ULICY PÓŁNOCNEJ Mieszkania zlokalizowane są w pięknym miejscu z [...]

33,3 330 000 PLN
9909,91 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
cieszyński
Goleszów
Cisownica Na sprzedaż 220 000 PLN 1100 m2
Cisownica / Goleszów / cieszyński / śląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana z pięknym widokiem, woda, prąd, gaz i światłowód w granicy działki

1100 220 000 PLN
200 PLN/m²
10-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
cieszyński
Ustroń Na sprzedaż 280 000 PLN 23 m2
Ustroń / cieszyński / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż wykończony pod klucz mikro apartament na 1 PIĘTRZE w Skoczowie ( sypialna Ustronia ) [...]

23 280 000 PLN
12 173,91 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
cieszyński
Ustroń Na sprzedaż 539 000 PLN 31,31 m2
Ustroń / cieszyński / śląskie / Polska, Jana Wantuły Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie wykończone pod klucz o pow. 31.31 m, cena: 539 000 zł Kupując mieszkanie, czeka ono na [...]

31,31 539 000 PLN
17 214,95 PLN/m²
21-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
cieszyński
Ustroń Na sprzedaż 388 000 PLN 31,3 m2
Ustroń / cieszyński / śląskie / Polska, Jana Wantuły Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowe apartamenty w centrum Ustronia - idealne na weekend, urlop i inwestycję Lokalizacja, która [...]

31,3 388 000 PLN
12 396,17 PLN/m²
14-10-2025 Dodaj do notesu
Pokój śląskie
cieszyński
Wisła Do wynajęcia 129 PLN
Wisła / cieszyński / śląskie / Polska, Juliana Ochorowicza Pokój do wynajęcia

Masz ochotę na romantyczny wyjazd ze swoją drugą połową? A może szukasz dobrego pomysłu na prezent? [...]

129 PLN
0 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
cieszyński
Wisła Na sprzedaż 8 998 000 PLN 4462 m2
Wisła / cieszyński / śląskie / Polska Lokal na sprzedaż

Uwaga;Okazja.Nasza Hit--Oferta. 1..Z powodu przejścia na emeryturę tanio sprzedam; Wyjątkowa [...]

4462 8 998 000 PLN
2016,58 PLN/m²
08-04-2025 Dodaj do notesu
Komercyjne śląskie
cieszyński
Wisła Na sprzedaż 5 200 000 PLN 1602 m2
Wisła / cieszyński / śląskie / Polska, 11 Listopada Komercyjne na sprzedaż

Na sprzedaż ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy zlokalizowany w cichej, zielonej okolicy z widokiem [...]

1602 5 200 000 PLN
3245,94 PLN/m²
21-10-2024 Dodaj do notesu
Reklamy