wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 2000 PLN 31 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Aleja Armii Krajowej Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mam mieszkanie na wynajem przy ul.Armii Krajowej w Częstochowie na przeciwko Politechniki. W [...]

31 2000 PLN
64,52 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa Do wynajęcia 1350 PLN 51 m2
Częstochowa / śląskie / Polska, Adama Próchnika Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Opis nieruchomości: przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,5 m², położone przy ul. [...]

51 1350 PLN
26,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Częstochowa
Częstochówka-Parkitka Do wynajęcia 8900 PLN 300 m2
Częstochówka-Parkitka / Częstochowa / śląskie, Świętego Rocha Lokal do wynajęcia

Mam do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 300m2 zlokalizowany na parterze budynku przy [...]

300 8900 PLN
29,67 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Garaż śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 69 900 PLN 16,3 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Stanisława Worcella Garaż na sprzedaż

Na sprzedaż garaż murowany na tysiącleciu. zapraszam do kontaktu

16,3 69 900 PLN
4288,34 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 375 000 PLN 63 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ustawne mieszkanie do odświeżenia: salon 5,2m x 3,3, 2 pokoje: 12-14 m2, duża kuchnia, przedpokój w [...]

63 375 000 PLN
5952,38 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 235 000 PLN 31,7 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Obrońców Westerplatte Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam pilnie mieszkanie o pow 31.7m2. Założona KW. Mieszkanie do sprzedania wraz z wyposażeniem: [...]

31,7 235 000 PLN
7413,25 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn śląskie
Częstochowa
Zawodzie-Dąbie Na sprzedaż 2 390 000 PLN 1321 m2
Zawodzie-Dąbie / Częstochowa / śląskie, Sporna Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż kompleks produkcyjno-magazynowo-biurowy – Częstochowa, Zawodzie, ul. Sporna 10A Na [...]

1321 2 390 000 PLN
1809,24 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Częstochowa
Północ Na sprzedaż 216 000 PLN 540 m2
Północ / Częstochowa / śląskie, Narcyzowa Działka na sprzedaż

Działka budowlana w Częstochowie oś. Północ idealna pod nowy dom, położona w bocznej części ulicy [...]

540 216 000 PLN
400 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Wyczerpy-Aniołów Na sprzedaż 350 000 PLN 52,6 m2
Wyczerpy-Aniołów / Częstochowa / śląskie, Cypriana Kamila Norwida Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Wyczerpy Osiedle. [...]

52,6 350 000 PLN
6653,99 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 429 000 PLN 51 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Eugeniusza Kwiatkowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w [...]

51 429 000 PLN
8411,76 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Ostatni Grosz Do wynajęcia 1500 PLN 41 m2
Ostatni Grosz / Częstochowa / śląskie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę czyste i zadbane mieszkanie dwupokojowe, z małym balkonem, położone w dzielnicy Ostatni [...]

41 1500 PLN
36,59 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny śląskie
Częstochowa
Śródmieście Do wynajęcia 4750 PLN 120 m2
Śródmieście / Częstochowa / śląskie, Aleja Najświętszej Maryi Panny Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Lokal znajduje się na dziedzińcu nieruchomości przy Alei Najświętszej Maryi Panny 37. Ten [...]

120 4750 PLN
39,58 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Częstochowa
Podjasnogórska Na sprzedaż 420 000 PLN 105 m2
Podjasnogórska / Częstochowa / śląskie, Ryszarda Wagnera Dom na sprzedaż

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 105m 2 wraz z działką 619m2 w dzielnicy Podjasnogórskiej. [...]

105 420 000 PLN
4000 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny śląskie
Częstochowa Do wynajęcia 2000 PLN 170 m2
Częstochowa / śląskie / Polska, Aleja Tadeusza Kościuszki Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Lokal w śródmieściu po działalności gastronomicznej ( "Czas na obiad" ) wyposażony w ceglany piec do [...]

170 2000 PLN
11,76 PLN/m²
02-10-2025 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Częstochowa Na sprzedaż 625 000 PLN 178,57 m2
Częstochowa / śląskie / Polska, Białostocka Dom na sprzedaż

Cena: 625 000 zł (stan surowy zamknięty) Wykończenie pod klucz - indywidualna wycena --- SPEŁNIJ [...]

178,57 625 000 PLN
3500,03 PLN/m²
17-07-2025 Dodaj do notesu