wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Do wynajęcia 2700 PLN 49 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Profesora Michała Bobrzyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym do wynajęcia od 1 maja. 2 piętro , w bloku winda. 49m2 z [...]

49 2700 PLN
55,10 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Do wynajęcia 2800 PLN 50 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Obozowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 2 piętrze w spokojnej okolicy. [...]

50 2800 PLN
56 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Na sprzedaż 960 000 PLN 68,9 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Torfowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bezpośrednio od właściciela na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie i [...]

68,9 960 000 PLN
13 933,24 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj-Zaborze Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Os. Ruczaj-Zaborze / Dębniki / Kraków / małopolskie, Stefana Grota-Roweckiego Lokal do wynajęcia

LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY 50 m² | PARTER | WITRYNA | UL. GROTA-ROWECKIEGO | KRAKÓW Do wynajęcia lokal [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Do wynajęcia 2900 PLN 44 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Drukarska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Właściciel wynajmie 2 pokojowe mieszkanie z niskimi opłatami dodatkowymi, zlokalizowane na 2-gim [...]

44 2900 PLN
65,91 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Garaż małopolskie
Kraków
Dębniki
Os. Ruczaj Na sprzedaż 75 000 PLN 12 m2
Os. Ruczaj / Dębniki / Kraków / małopolskie, Profesora Michała Bobrzyńskiego Garaż na sprzedaż

Sprzedam miejsce postojowe o powierzchni 12 m² (praktycznie 15 m² - wymiary "koperty" to 5 x 3 m) [...]

12 75 000 PLN
6250 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
500 PLN
41,67 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy