wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom pomorskie
gdański
Kolbudy
Bąkowo (osada) Na sprzedaż 1 170 000 PLN 100 m2
Bąkowo (osada) / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z 2023 roku w Bąkowie (gmina Kolbudy). Do segmentu [...]

100 1 170 000 PLN
11 700 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Na sprzedaż 499 000 PLN 36,18 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Karola Olszewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowoczesne, umeblowane 2 pokoje | Deweloper Szymichowski | Osiedle Olszewskiego-Centrum | Prywatny [...]

36,18 499 000 PLN
13 792,15 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Pręgowo / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Profesora Bronisława Bukowskiego Działka na sprzedaż

Sprzedam działki budowlane o pow.od 1200 m2-4800 m2.Działki nieuzbrojone. Cena 190 zl za m2. Media w [...]

1200 228 000 PLN
190 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański Do wynajęcia 1300 PLN 43 m2
Starogard Gdański / starogardzki / pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę dwupokojowe, jasne i przestronne mieszkanie na osiedlu Mikołaja Kopernika w Starogardzie [...]

43 1300 PLN
30,23 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Straszyn Do wynajęcia 2600 PLN 44 m2
Straszyn / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Profesora Zdzisława Pidka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m². Mieszkanie w budynku w ostatniej [...]

44 2600 PLN
59,09 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Cedry Wielkie
Cedry Małe Na sprzedaż 419 000 PLN 46 m2
Cedry Małe / Cedry Wielkie / gdański / pomorskie / Polska, Bursztynowa Dom na sprzedaż

Prezentujemy Państwu pół bliźniaka , w spokojnej i malowniczej miejscowości Cedry Małe! Podstawowe [...]

46 419 000 PLN
9108,70 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
46 3000 PLN
65,22 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Do wynajęcia 2400 PLN 44 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska, Horsztyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, 44 m kw, osobno sypialnia, kuchnia, pokój dzienny + ogródek. [...]

44 2400 PLN
54,55 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
gdański
Pszczółki
Różyny Na sprzedaż 1 200 000 PLN 283 m2
Różyny / Pszczółki / gdański / pomorskie / Polska, Gdańska Lokal na sprzedaż

Sprzedam budynek usługowo-handlowy w miejscowości Różyny 20 km od Gdańska przy trasie dk 91 pomiędzy [...]

283 1 200 000 PLN
4240,28 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Kolbudy
Kowale Na sprzedaż 619 000 PLN 46,32 m2
Kowale / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Zeusa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

KOWALE, ul. Zeusa 3 pokoje/ogródek/mc. postojowe Cena: 619 000 zł. Kupujący zwolniony z podatku 2% [...]

46,32 619 000 PLN
13 363,56 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Do wynajęcia 2200 PLN 38 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe w pełni urządzone. Odświeżone ,czyste dużo nowego wyposażenia. Balkon oraz [...]

38 2200 PLN
57,89 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
starogardzki
Starogard Gdański
Krąg Na sprzedaż 720 000 PLN 123 m2
Krąg / Starogard Gdański / starogardzki / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

OpisNa sprzedaż dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym – Krąg 5A mieszczący się niedaleko [...]

123 720 000 PLN
5853,66 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Kolbudy
Kolbudy Na sprzedaż 548 PLN 871 m2
Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Polna Działka na sprzedaż

W ofercie sprzedaży dwie działki budowlane sąsiadujące ze sobą z gotowymi warunkami zabudowy, w [...]

871 548 PLN
0,63 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Kolbudy
Otomin Na sprzedaż 1 090 000 PLN 185 m2
Otomin / Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Malinowa Dom na sprzedaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu dużego domu, po kapitalnym remoncie, ze słonecznym [...]

185 1 090 000 PLN
5891,89 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Kolbudy
Kolbudy Na sprzedaż 350 000 PLN 887 m2
Kolbudy / gdański / pomorskie / Polska, Porzeczkowa Działka na sprzedaż

Wyjątkowa działka budowlana w otoczeniu natury – Kolbudy, ul. Porzeczkowa (dz. nr 1002/38) Na [...]

887 350 000 PLN
394,59 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański Do wynajęcia 3500 PLN 55 m2
Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę nowe, przestronne mieszkanie o pow, 55 m2, położone na nowo wybudowanym osiedlu Antares w [...]

55 3500 PLN
63,64 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
gdański
Kolbudy
Otomin Na sprzedaż 1 200 000 PLN 185 m2

Otomin graniczy bezpośrednio z Gdańskiem. Główną zaletą nieruchomości jest prestiżowa lokalizacja w [...]

185 1 200 000 PLN
6486,49 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Straszyn Na sprzedaż 5 000 000 PLN 56 273 m2
Straszyn / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 5,6 ha. Łatwy dojazd (5 min)do Obwodnicy [...]

56 273 5 000 000 PLN
88,85 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Pruszcz Gdański
Jagatowo Na sprzedaż 5 000 000 PLN 56 273 m2
Jagatowo / Pruszcz Gdański / gdański / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

56 273 5 000 000 PLN
88,85 PLN/m²
13-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
gdański
Cedry Wielkie
Cedry Małe Na sprzedaż 1 173 510 PLN 4129 m2
Cedry Małe / Cedry Wielkie / gdański / pomorskie / Polska, Gdańska Działka na sprzedaż

MOL Polska sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku Ogłasza, że posiada na sprzedaż nieruchomość gruntową, [...]

4129 1 173 510 PLN
284,21 PLN/m²
04-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy