wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Do wynajęcia 1600 PLN 38 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania w centrum Gdyni? To kawalerka o powierzchni 38 m² spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1600 PLN
42,11 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Na sprzedaż 785 000 PLN 47,85 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dużym atutem tej nieruchomości jest jej położenie - w pobliżu znajduje się Hala Targowa, [...]

47,85 785 000 PLN
16 405,43 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Do wynajęcia 2700 PLN 46 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie, 3 Maja Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Na 46m2 składają się dwa pokoje (salon - 20m2, sypialnia - 10m2), łazienka z prysznicem i toaletą [...]

46 2700 PLN
58,70 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Na sprzedaż 989 000 PLN 81,4 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie, Plac Kaszubski Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wystawiamy przestronne (81,37 m2), 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy zlokalizowanej w [...]

81,4 989 000 PLN
12 149,88 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Na sprzedaż 765 000 PLN 33 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie, Węglowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż komfortowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 33 m², położone w prestiżowej [...]

33 765 000 PLN
23 181,82 PLN/m²
08-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
Gdynia
Śródmieście Do wynajęcia 10 500 PLN 70 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie, Starowiejska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia narożny lokal użytkowy: usługowo – handlowy, bardzo dobrze wyeksponwany i widoczny. [...]

70 10 500 PLN
150 PLN/m²
12-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Na sprzedaż 1 023 000 PLN 104,4 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż nieruchomości lokalowej „Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej [...]

104,4 1 023 000 PLN
9798,85 PLN/m²
08-05-2023 Dodaj do notesu