wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Gliwice Na sprzedaż 568 000 PLN 75 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Częstochowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przestronne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 75 m², położone w Gliwicach przy [...]

75 568 000 PLN
7573,33 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom śląskie
Gliwice
Żerniki Na sprzedaż 1 278 000 PLN 149 m2
Żerniki / Gliwice / śląskie Dom na sprzedaż

Sprzedam dom w stanie deweloperskim wybudowany metodą tradycyjną z porotherm 25, ocieplony [...]

149 1 278 000 PLN
8577,18 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Sośnica Na sprzedaż 310 000 PLN 43 m2
Sośnica / Gliwice / śląskie, Odrowążów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam na sprzedaż 2 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie na 9 piętrze (winda) z którego widać całą [...]

43 310 000 PLN
7209,30 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Na sprzedaż 430 000 PLN 50 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Karola Miarki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam 2 pokoje ,kuchnia,balkon i piwnica. Centrum Gliwic! Bardzo dobra lokalizacja blisko 2 [...]

50 430 000 PLN
8600 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
Gliwice Do wynajęcia 4999 PLN 300 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Raciborska Lokal do wynajęcia

Centrum Gliwic – lokal 90 m² +200 m² piwnica + 10m² ogródek | 50 m od rynku Do wynajęcia lokal [...]

300 4999 PLN
16,66 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Do wynajęcia 5500 PLN 88 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Bogatki Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia nowoczesny apartament o powierzchni 88 m², zlokalizowany na prestiżowym, zamkniętym [...]

88 5500 PLN
62,50 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Na sprzedaż 420 000 PLN 55 m2
Gliwice / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w Gliwicach!Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Oferujemy [...]

55 420 000 PLN
7636,36 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój śląskie
Gliwice
Politechnika Do wynajęcia 1600 PLN
Politechnika / Gliwice / śląskie Pokój do wynajęcia

Kawalerka bezczyszowa klimatyzowana Gliwice chorzowska 6 wpelni umeblowana ogrzewanie panele [...]

1600 PLN
51,61 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Do wynajęcia 1090 PLN 29 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Karola Miarki Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę mieszkanie bardzo wygodne, przytulne, po remoncie, na ul. Karola Miarki w Gliwicach. Lokal [...]

29 1090 PLN
37,59 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Do wynajęcia 3000 PLN 74 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Krupnicza Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie. Wysoki standard. Do mieszkania przynależy [...]

74 3000 PLN
40,54 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Pokój śląskie
Gliwice
Śródmieście Do wynajęcia 800 PLN
Śródmieście / Gliwice / śląskie, Fryderyka Chopina Pokój do wynajęcia

Do wynajęcia mieszkanie 5-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Gliwic, blisko Politechniki [...]

800 PLN
11,94 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Wojska Polskiego Do wynajęcia 2000 PLN 52,5 m2
Wojska Polskiego / Gliwice / śląskie, Kozielska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajem okazjonalny.Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52,5 m² na parterze w bloku. [...]

52,5 2000 PLN
38,10 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Szobiszowice Do wynajęcia 2200 PLN 47 m2
Szobiszowice / Gliwice / śląskie, Świętojańska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy - pokój z aneksem kuchennym, dwie [...]

47 2200 PLN
46,81 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Do wynajęcia 1800 PLN 35 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Stanisława Ignacego Witkiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie dostępne od kwietnia. Mieszkanie środkowe - mniejsze koszty ogrzewania. Ogrzewanie gazem [...]

35 1800 PLN
51,43 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Gliwice
Wilcze Gardło Na sprzedaż 1 600 000 PLN 160 m2
Wilcze Gardło / Gliwice / śląskie Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy dom w prestiżowej dzielnicy Gliwic Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom po [...]

160 1 600 000 PLN
10 000 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Do wynajęcia 2600 PLN 42 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Perkoza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia przytulne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 42 m². Mieszkanie jest 2-wu [...]

42 2600 PLN
61,90 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Wójtowa Wieś Do wynajęcia 2350 PLN 46 m2
Wójtowa Wieś / Gliwice / śląskie, Księdza Piotra Skargi Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m², położone przy [...]

46 2350 PLN
51,09 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Działka śląskie
Gliwice
Bojków Na sprzedaż 2 200 000 PLN 6800 m2
Bojków / Gliwice / śląskie, Rolników Działka na sprzedaż

Przedmiotowe działki nr 728 i 708 znajduj się w Gliwicach dzielnica Bojków.Teren ma kształt [...]

6800 2 200 000 PLN
323,53 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Sikornik Na sprzedaż 499 000 PLN 100 m2
Sikornik / Gliwice / śląskie, Jaskółcza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

bezczynszowe mieszkanie w ptasiej dzielnicy mieszkanie do generalnego remontu 3 pokoje (1 ze [...]

100 499 000 PLN
4990 PLN/m²
22-02-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
Gliwice
Wójtowa Wieś Do wynajęcia 7500 PLN 250 m2
Wójtowa Wieś / Gliwice / śląskie Dom do wynajęcia

Wynajmę lub sprzedam piękny, nowoczesny dom na osiedlu Wójtowa Wieś w Gliwicach. W części [...]

250 7500 PLN
30 PLN/m²
08-02-2026 Dodaj do notesu