wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno Do wynajęcia 1400 PLN 35,1 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, Bp. Antoniego Laubitza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 35 m², usytuowane na trzecim piętrze bloku. Mieszkanie [...]

35,1 1400 PLN
39,89 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno Na sprzedaż 250 PLN 7615 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, Mogileńska Działka na sprzedaż

Posiadam na sprzedaż działkę z domem bliźniaczym więcej szczegółów telefonicznie

7615 250 PLN
0,03 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno Na sprzedaż 439 000 PLN 61 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, osiedle Piastowskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 61,00 m², [...]

61 439 000 PLN
7196,72 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
gnieźnieński
Czerniejewo
Czerniejewo Na sprzedaż 652 125 PLN 5217 m2
Czerniejewo / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, Plac Księdza Onufrego Kopczyńskiego Działka na sprzedaż

Oferujemy na sprzedaż trzy działki stanowiące jedną całość gospodarczą położone w centrum [...]

5217 652 125 PLN
125 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
gnieźnieński
Kiszkowo
Karczewo Na sprzedaż 200 000 PLN 1607 m2
Karczewo / Kiszkowo / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

OKAZJA: działki z linią lasu – Karczewo, gm. Kiszkowo | MPZP: dom + usługi. Lokalizacja: Karczewo, [...]

1607 200 000 PLN
124,46 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno Na sprzedaż 209 998 PLN 42,52 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, Ks. Stanisława Staszica Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,52 m², położone w Gnieźnie, przy ulicy Księdza [...]

42,52 209 998 PLN
4938,81 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
gnieźnieński
Kłecko
Dębnica Na sprzedaż 179 999 PLN 1200 m2
Dębnica / Kłecko / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Bezpośrednio od właściciela działki rekreacyjno-budowlane nad jeziorem w bardzo spokojnej okolicy 10 [...]

1200 179 999 PLN
150 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno Do wynajęcia 2300 PLN 108 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie / Polska, plac Józefa Piłsudskiego Lokal do wynajęcia

Witam Wynajmę lokal w centrum Gniezna znajdujący się przy ruchliwej ulicy w sąsiedztwie targowiska [...]

108 2300 PLN
21,30 PLN/m²
06-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
gnieźnieński
Gniezno
Gniezno Na sprzedaż 271 000 PLN 48,2 m2
Gniezno / gnieźnieński / wielkopolskie, osiedle Orła Białego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Syndyk ustanowiony dla Marcina Przybysza, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w [...]

48,2 271 000 PLN
5622,41 PLN/m²
12-09-2023 Dodaj do notesu
Reklamy