wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Dąbrowa Do wynajęcia 1900 PLN 37 m2
Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w spokojnej i dobrze [...]

37 1900 PLN
51,35 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Na sprzedaż 419 000 PLN 44 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Lokatorska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Witam, sprzedam bezpośrednio, piękne, trzy pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na pierwszym [...]

44 419 000 PLN
9522,73 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Dąbrowa Na sprzedaż 240 000 PLN 28,58 m2
Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Juliusza Kossaka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

bezpośrednio! sprzedam prywatnie mieszkanie na Dąbrowie przy ul. Kossaka 18 w bloku na drugim [...]

28,58 240 000 PLN
8397,48 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Dąbrowa Do wynajęcia 1580 PLN 40 m2
Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Władysława Broniewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę M3 – ul. Broniewskiego, Łódź | 40 m² | Balkon | Do zamieszkania od zaraz Oferta prywatna bez [...]

40 1580 PLN
39,50 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Dąbrowa Na sprzedaż 455 000 PLN 47,22 m2
Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Juliusza Kossaka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż bezpośrednio: 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 47,22 m², balkonem oraz [...]

47,22 455 000 PLN
9635,75 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Na sprzedaż 555 000 PLN 66,36 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie Lokal na sprzedaż

Na sprzedaż lokal użytkowy przy Czerwonym Rynku – ul. Łączna, Łódź (Chojny, Górna) Na sprzedaż [...]

66,36 555 000 PLN
8363,47 PLN/m²
12-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Do wynajęcia 1900 PLN 41 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Wincentego Kadłubka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwa pokoje - w tym jeden z aneksem kuchennym, dodatkowo duża komórka lokatorska, zlokalizowane wśród [...]

41 1900 PLN
46,34 PLN/m²
06-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Na sprzedaż 379 000 PLN 40 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Lucjana Rydla Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, znajdujące się przy ulicy Lucjana Rydla 21. [...]

40 379 000 PLN
9475 PLN/m²
27-10-2024 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Do wynajęcia 1800 PLN 44 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Antoniego Edwarda Odyńca Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Funkcjonalne 2 pokoje (sypialnia + salon z aneksem) w spokojnej okolicy blisko centrum Łodzi [...]

44 1800 PLN
40,91 PLN/m²
30-03-2022 Dodaj do notesu
Reklamy