wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
grójecki
Chynów
Grabina Na sprzedaż 465 000 PLN 2300 m2
Grabina / Chynów / grójecki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Opis oferty: Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2300 m2 (0,2300 ha) położona w miejscowości [...]

2300 465 000 PLN
202,17 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
grójecki
Grójec
Grójec Na sprzedaż 9 900 000 PLN 265 m2
Grójec / grójecki / mazowieckie / Polska, Józefa Piłsudskiego Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość handlowo–usługowa z dużym potencjałem inwestycyjnym, [...]

265 9 900 000 PLN
37 358,49 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grójecki
Grójec
Wola Worowska Na sprzedaż 1 363 360 PLN 170,42 m2
Wola Worowska / Grójec / grójecki / mazowieckie / Polska Dom na sprzedaż

Zielona Kuźnia Marzeń Twoje miejsce. Twój spokój. Twój dom. W sercu malowniczej Woli Worowskiej, [...]

170,42 1 363 360 PLN
8000 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grójecki
Grójec
Lesznowola Na sprzedaż 210 000 PLN 5740 m2
Lesznowola / Grójec / grójecki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę rolną w sąsiedztwie działek budowlanych i zabudowie domków jednorodzinnych w [...]

5740 210 000 PLN
36,59 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grójecki
Warka
Warka Do wynajęcia 2600 PLN 44 m2
Warka / grójecki / mazowieckie / Polska, Krótka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia nowe, wykończone, w pełni umeblowane mieszkanie w Warce, przy ulicy Krótkiej 9. [...]

44 2600 PLN
59,09 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grójecki
Grójec
Szczęsna Na sprzedaż 7500 PLN 366 m2
Szczęsna / Grójec / grójecki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Haliny Grabek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej [...]

366 7500 PLN
20,49 PLN/m²
12-03-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
grójecki
Chynów
Jakubowizna Na sprzedaż 220 000 PLN 1250 m2
Jakubowizna / Chynów / grójecki / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wystawiam cztery działki z warunkami zabudowy - zabudowa jednorodzinna. Działki nr [...]

1250 220 000 PLN
176 PLN/m²
18-01-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
grójecki
Warka
Warka Na sprzedaż 1 800 000 PLN 135 m2
Warka / grójecki / mazowieckie / Polska, Długa Dom na sprzedaż

Nieruchomość na sprzedaż. Działka pod zabudowę (także wielorodzinną w dowolnych konfiguracjach). [...]

135 1 800 000 PLN
13 333,33 PLN/m²
21-04-2025 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy