wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pensjonat zachodniopomorskie
gryficki
Rewal
Rewal Na sprzedaż 3 750 000 PLN 446 m2
Rewal / gryficki / zachodniopomorskie / Polska Pensjonat na sprzedaż

Pensjonat o wysokim standardzie nad morzem w Rewalu.(Duża lista stałych gości,super [...]

446 3 750 000 PLN
8408,07 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Lokal gastronomiczny zachodniopomorskie
gryficki
Trzebiatów
Mrzeżyno Do wynajęcia 7000 PLN 12 m2
Mrzeżyno / Trzebiatów / gryficki / zachodniopomorskie / Polska, Portowa Lokal gastronomiczny do wynajęcia

Szukasz lokalizacji, która nie zależy od pogody? Chcesz wejść w gotowy biznes z kompletem pozwoleń? [...]

12 7000 PLN
583,33 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
gryficki
Rewal
Rewal Na sprzedaż 694 950 PLN 26 m2
Rewal / gryficki / zachodniopomorskie / Polska, Morska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Apartament zaprojektowany przez renomowaną pracownie architektoniczną. Wykonany z najlepszych [...]

26 694 950 PLN
26 728,85 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Hotel zachodniopomorskie
gryficki
Trzebiatów
Mrzeżyno Na sprzedaż 10 005 000 PLN 2886 m2
Mrzeżyno / Trzebiatów / gryficki / zachodniopomorskie / Polska, Pocztowa Hotel na sprzedaż

Szukasz inwestycji o pewnym i wysokim potencjale zwrotu? Proponujemy ofertę sprzedaży kompleksu [...]

2886 10 005 000 PLN
3466,74 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
gryficki
Trzebiatów
Mrzeżyno Na sprzedaż 1 195 000 PLN 48 m2
Mrzeżyno / Trzebiatów / gryficki / zachodniopomorskie / Polska, Nadmorska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przed Tobą atrakcyjny apartament nadmorski (położony w pierwszej linii brzegowej) o powierzchni 48 [...]

48 1 195 000 PLN
24 895,83 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
gryficki
Karnice
Pogorzelica Na sprzedaż 1 599 000 PLN 51,99 m2
Pogorzelica / Karnice / gryficki / zachodniopomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Prezentujemy Państwu dwupoziomowy unikatowy penthouse M63 o powierzchni 51,99 m2 z tarasem 15 m2 [...]

51,99 1 599 000 PLN
30 755,91 PLN/m²
19-11-2025 Dodaj do notesu
92 830 000 PLN
9021,74 PLN/m²
01-09-2025 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy