wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka pomorskie
kartuski
Żukowo
Banino Do wynajęcia 2 PLN 1 m2
Banino / Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska Działka do wynajęcia

Witam, oferuję usługi koszenia trawy mulczerem!!! Oraz mulczerem leśnym: haszczy nieużytków, [...]

1 2 PLN
2 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Przodkowo
Warzenko Na sprzedaż 895 000 PLN 157 m2
Warzenko / Przodkowo / kartuski / pomorskie / Polska, Cedrowa Dom na sprzedaż

Na sprzedaż klimatyczny dom z zagospodarowanym ogrodem w zabudowie bliźniaczej, położony w [...]

157 895 000 PLN
5700,64 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Somonino
Połęczyno Na sprzedaż 107 800 PLN 1100 m2
Połęczyno / Somonino / kartuski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż urokliwe działki położone w cichej i kameralnej okolicy. Filmik przestawiający działki [...]

1100 107 800 PLN
98 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Somonino
Starkowa Huta Na sprzedaż 100 000 PLN 1001 m2
Starkowa Huta / Somonino / kartuski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

STARKOWA HUTA KASZUBY Twoje miejsce wśród drzew i jezior. Działka budowlana na Kaszubach. Spokój. [...]

1001 100 000 PLN
99,90 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Żukowo
Banino Na sprzedaż 960 000 PLN 90 m2
Banino / Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska, Cyprysowa Dom na sprzedaż

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem Na sprzedaż dom bliźniak wybudowany w roku 2005. Dom o [...]

90 960 000 PLN
10 666,67 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Żukowo
Czaple Na sprzedaż 5800 PLN 9700 m2
Czaple / Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

1. Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

9700 5800 PLN
0,60 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Żukowo
Chwaszczyno Na sprzedaż 1 950 000 PLN 170 m2
Chwaszczyno / Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska, Cicha Dom na sprzedaż

Nowoczesny energooszczędny dom z widokiem na jezioro Wysockie (Osowa / Chwaszczyno), powierzchnia [...]

170 1 950 000 PLN
11 470,59 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Żukowo
Miszewko Na sprzedaż 6 230 000 PLN 17 316 m2
Miszewko / Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska, Gryfa Pomorskiego Działka na sprzedaż

Działka inwestycyjna | strefa przemysłowo-logistyczna | Miszewko (Żukowo) Możliwość zakupu jednej [...]

17 316 6 230 000 PLN
359,78 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Żukowo
Chwaszczyno Na sprzedaż 525 000 PLN 1173 m2
Chwaszczyno / Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska, Wiczlińska Działka na sprzedaż

Działka budowlana 1173 m² zlokalizowana jest w przepięknej i spokojnej części Chwaszczyna - ul. [...]

1173 525 000 PLN
447,57 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy pomorskie
kartuski
Kartuzy
Kartuzy Do wynajęcia 30 000 PLN 1366 m2
Kartuzy / kartuski / pomorskie / Polska Przemysłowy do wynajęcia

Chłodnia z mroźnią | obiekt produkcyjno-magazynowy | KartuzyNa wynajem w pełni przygotowany obiekt [...]

1366 30 000 PLN
21,96 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Sulęczyno
Kłodno Na sprzedaż 5 900 000 PLN 12 400 m2
Kłodno / Sulęczyno / kartuski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka z funkcjonującym ośrodkiem Instytut Wypoczynku w malowniczej lokalizacji - ocena [...]

12 400 5 900 000 PLN
475,81 PLN/m²
09-02-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Kartuzy / kartuski / pomorskie / Polska, Jeziorna Lokal do wynajęcia

Wynajmę lokal w centrum Kartuz 140 m2na każdą działalność gospodarczą z dostępem do parkingu. Cena [...]

140 3500 PLN
25 PLN/m²
02-02-2026 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Żukowo
Żukowo Na sprzedaż 449 000 PLN 90 m2
Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Praktyczny dom 90m2 ( 72 m2 + ok. 18m2 wysoki strych/poddasze) w zabudowie bliźniaczej z działką od [...]

90 449 000 PLN
4988,89 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Sulęczyno
Kłodno Na sprzedaż 5 900 000 PLN 12 400 m2

Na sprzedaż działka rekreacyjna z funkcjonującym ośrodkiem Instytut Wypoczynku w malowniczej [...]

12 400 5 900 000 PLN
475,81 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu
Lokal pomorskie
kartuski
Kartuzy
Kartuzy Do wynajęcia 3800 PLN 69 m2
Kartuzy / kartuski / pomorskie / Polska Lokal do wynajęcia

Lokal do wynajęcia – 68,82 m², CH Kaszebe. Położony w atrakcyjnej lokalizacji – w Centrum Handlowym [...]

69 3800 PLN
55,07 PLN/m²
16-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
kartuski
Żukowo
Żukowo Na sprzedaż 499 000 PLN 90 m2
Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 90m2 ( 72 m2 + ok. 18m2 wysoki strych/poddasze) z działką od 190 m2, [...]

90 499 000 PLN
5544,44 PLN/m²
10-09-2025 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Żukowo
Żukowo Na sprzedaż 499 000 PLN 90 m2
Żukowo / kartuski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej 72m2+ 20m2 poddasze/strych w cenie 499 tyś brutto.Dom położony [...]

90 499 000 PLN
5544,44 PLN/m²
10-09-2025 Dodaj do notesu
Dom pomorskie
kartuski
Sulęczyno
Borek Kamienny Na sprzedaż 460 000 PLN 150 m2
Borek Kamienny / Sulęczyno / kartuski / pomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Działka 700 m2, położona 20 metrów od jeziora Gowidlińskiego w miejscowości Borek. Koło Gowidlina, [...]

150 460 000 PLN
3066,67 PLN/m²
24-08-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Kartuzy
Kiełpino Na sprzedaż 36 000 PLN 3007 m2
Kiełpino / Kartuzy / kartuski / pomorskie Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza „na podstawie [...]

3007 36 000 PLN
11,97 PLN/m²
02-04-2025 Dodaj do notesu
Działka pomorskie
kartuski
Sulęczyno
Podjazy Na sprzedaż 160 000 PLN 630 m2
Podjazy / Sulęczyno / kartuski / pomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam ładną, zagospodarowaną działkę z dwoma domkami. Działka położona jest w lesie, w zacisznym [...]

630 160 000 PLN
253,97 PLN/m²
06-08-2024 Dodaj do notesu
Reklamy