wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Pensjonat dolnośląskie
kłodzki
Stronie Śląskie
Sienna Na sprzedaż 329 000 PLN 22,2 m2
Sienna / Stronie Śląskie / kłodzki / dolnośląskie / Polska Pensjonat na sprzedaż

BIAŁA PERŁA PRZY CZARNEJ GÓRZE - SPRZEDAM 2 APARTAMENTY INWESTYCYJNE PRZY STOKU NARCIARSKIM! Lokale [...]

22,2 329 000 PLN
14 819,82 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Obiekt dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda Na sprzedaż 2 390 000 PLN 1251 m2
Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Strzelecka Obiekt na sprzedaż

Obiekt pod dom seniora / rehabilitację – 1251 m², działka 9103 m Na sprzedaż obiekt inwestycyjny z [...]

1251 2 390 000 PLN
1910,47 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Kłodzko
Wilcza Na sprzedaż 399 000 PLN 7271 m2
Wilcza / Kłodzko / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż zestaw dwóch działek (rolna i budowlana) o łącznej powierzchni 7271 m², położonych w [...]

7271 399 000 PLN
54,88 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
kłodzki
Kłodzko Na sprzedaż 933 500 PLN 373,4 m2
Kłodzko / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Wojska Polskiego Dom na sprzedaż

Na sprzedaż 1 piętro, 2 piętro oraz poddasze w kamienicy mieszkalno-usługowej przy ulicy Wojska [...]

373,4 933 500 PLN
2500 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Międzylesie
Długopole Górne Na sprzedaż 45 000 PLN 950 m2
Długopole Górne / Międzylesie / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam działkę położoną w malowniczym rejonie górskim, u podnóża Masywu Śnieżnika, w województwie [...]

950 45 000 PLN
47,37 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda Na sprzedaż 229 000 PLN 50 m2
Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Dworska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie 42+8m/kw w spokojnej dzielnicy Nowej Rudy Drogosław ul. Dworska 2 dodatkowo [...]

50 229 000 PLN
4580 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda
Krajanów-Kolonia Na sprzedaż 84 PLN 0 m2
Krajanów-Kolonia / Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

- Działki na sprzedaż - Kotlina Kłodzka : miejscowość Krajanów, powiat kłodzki, gmina Nowa Ruda. [...]

0 84 PLN
0 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Bystrzyca Kłodzka
Stara Łomnica (kolonia) Na sprzedaż 365 000 PLN 3056 m2
Stara Łomnica (kolonia) / Bystrzyca Kłodzka / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednym z najbardziej urokliwych rejonów Dolnego [...]

3056 365 000 PLN
119,44 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Obiekt dolnośląskie
kłodzki
Radków
Radków Na sprzedaż 4 254 000 PLN 35 m2
Radków / kłodzki / dolnośląskie / Polska Obiekt na sprzedaż

Na sprzedaż: klimatyczny ośrodek turystyczny z widokiem na Góry Stołowe Wyjątkowy, całoroczny [...]

35 4 254 000 PLN
121 542,86 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
kłodzki
Kudowa-Zdrój Na sprzedaż 850 000 PLN 140 m2
Kudowa-Zdrój / kłodzki / dolnośląskie / Polska Dom na sprzedaż

Urokliwy dom w Górach , na obrzeżach Kudowy Zdroju . Dom dla ludzi ceniących sobie spokój , bliskość [...]

140 850 000 PLN
6071,43 PLN/m²
15-02-2026 Dodaj do notesu
Pensjonat dolnośląskie
kłodzki
Polanica-Zdrój Na sprzedaż 3 500 000 PLN 782 m2
Polanica-Zdrój / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Bolesława Chrobrego Pensjonat na sprzedaż

Na sprzedaż obiekt hotelowy z ogromnym potencjałem rozbudowy w renomowanym uzdrowisku Dolnego [...]

782 3 500 000 PLN
4475,70 PLN/m²
12-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
kłodzki
Stronie Śląskie
Sienna Na sprzedaż 329 000 PLN 22,2 m2
Sienna / Stronie Śląskie / kłodzki / dolnośląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

BIAŁA PERŁA PRZY CZARNEJ GÓRZE - SPRZEDAM 2 APARTAMENTY INWESTYCYJNE! Lokale nie są objęte umową [...]

22,2 329 000 PLN
14 819,82 PLN/m²
29-01-2026 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
kłodzki
Lewin Kłodzki
Lewin Kłodzki Na sprzedaż 1 700 000 PLN 700 m2
Lewin Kłodzki / kłodzki / dolnośląskie / Polska, Fryderyka Chopina Dom na sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom 4-kondygnacyjny położony w malowniczym Lewinie Kłodzkim, w [...]

700 1 700 000 PLN
2428,57 PLN/m²
26-01-2026 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Bystrzyca Kłodzka
Pławnica Na sprzedaż 145 000 PLN 1864 m2
Pławnica / Bystrzyca Kłodzka / kłodzki / dolnośląskie Działka na sprzedaż

Lokalizacja: Pławnica, niedaleko Bystrzycy Kłodzkiej i Czarnej Góry. Blisko granicy z Czechami – [...]

1864 145 000 PLN
77,79 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Działka dolnośląskie
kłodzki
Lewin Kłodzki
Jeleniów Na sprzedaż 350 000 PLN 1750 m2
Jeleniów / Lewin Kłodzki / kłodzki / dolnośląskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki budowlane (obecnie pięć działek), wpełni uzbrojone położone są w miejscowości Jeleniów , gm. [...]

1750 350 000 PLN
200 PLN/m²
06-09-2024 Dodaj do notesu
Dom dolnośląskie
kłodzki
Nowa Ruda
Nowa Ruda Na sprzedaż 192 500 PLN 106 m2
Nowa Ruda / kłodzki / dolnośląskie, Józefa Bema Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej w upadłości konsumenckiej  sprzeda z wolnej ręki ( w [...]

106 192 500 PLN
1816,04 PLN/m²
28-05-2023 Dodaj do notesu
Reklamy