wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Nowe Bielice Na sprzedaż 1 050 000 PLN 146,97 m2
Nowe Bielice / Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Krokusów Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 146,97 m² i [...]

146,97 1 050 000 PLN
7144,32 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Mielno Na sprzedaż 2 468 700 PLN 1300 m2
Mielno / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Chmielna Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka narożnikowa w Mielnie ( gm Koszalin) ul.Olimpijska/Chmielna, nr działki 875/5- [...]

1300 2 468 700 PLN
1899 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
koszaliński
Będzino
Będzinko Na sprzedaż 150 000 PLN 1000 m2
Będzinko / Będzino / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana blisko morza – Sarbinowo / Chłopy / Gąski Na sprzedaż [...]

1000 150 000 PLN
150 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Pensjonat zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Mielno Na sprzedaż 7 235 000 PLN 738 m2
Mielno / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Chmielna Pensjonat na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowa Villa, położona w prestiżowej, nadmorskiej lokalizacji – w Mielnie, w [...]

738 7 235 000 PLN
9803,52 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Będzino
Śmiechów Na sprzedaż 399 000 PLN 70 m2
Śmiechów / Będzino / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam domek murowany, kryty dachówką, ocieplony, okna plastikowe. Z każdego pokoju wyjścia [...]

70 399 000 PLN
5700 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Biesiekierz Na sprzedaż 1 690 000 PLN 998 m2
Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

HALA + DOM 998 m2 | DK6 | TIR | dzialka 3000 m2 | Koszalin 10 min Na sprzedaż nieruchomość [...]

998 1 690 000 PLN
1693,39 PLN/m²
12-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
koszaliński
Mielno
Mielno Na sprzedaż 960 000 PLN 64 m2
Mielno / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Sosnowy Las Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż duży apartament, dwie łazienki, z możliwością rozdzielenia. Na miejscu duży, wygodny [...]

64 960 000 PLN
15 000 PLN/m²
08-08-2025 Dodaj do notesu
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Biesiekierz Na sprzedaż 1 150 000 PLN 560 m2
Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy z halą magazynową położony w miejscowości Biesiekierz, ok. [...]

560 1 150 000 PLN
2053,57 PLN/m²
27-06-2025 Dodaj do notesu
Działka zachodniopomorskie
koszaliński
Polanów
Rekowo Na sprzedaż 70 000 PLN 1000 m2
Rekowo / Polanów / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka rolna z warunkami zabudowy, położona na skraju wsi agroturystycznej Rekowo, objęta strefą [...]

1000 70 000 PLN
70 PLN/m²
05-07-2023 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach:

Reklamy