wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 344 820 PLN 1627 m2
Rawałowice / Kocmyrzów-Luborzyca / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Jeśli marzysz o dużej przestrzeni, rozległym ogrodzie i braku ścisku, ta oferta spełni Twoje [...]

1627 344 820 PLN
211,94 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 219 000 PLN 630 m2

Oferuję do zakupu działkę o powierzchni 630 m², położoną w urokliwej i prężnie rozwijającej się [...]

630 219 000 PLN
347,62 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Kocmyrzów-Luborzyca
Rawałowice Na sprzedaż 239 000 PLN 668 m2

Na sprzedaż atrakcyjna, płaska działka o powierzchni 668 m², zlokalizowana w spokojnej i zielonej [...]

668 239 000 PLN
357,78 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 449 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom sprzedam gmina Skawina /Jaśkowice Dom 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | bliski dojazd Kraków [...]

150 449 000 PLN
2993,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
krakowski
Zabierzów
Rząska Na sprzedaż 820 000 PLN 82 m2
Rząska / Zabierzów / krakowski / małopolskie / Polska, Krakowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Właściciel sprzeda; Mieszkanie bezczynszowe, z dużym ogródkiem atrakcyjne 3-pok. mieszkanie [...]

82 820 000 PLN
10 000 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Liszki
Rączna Na sprzedaż 516 000 PLN 3200 m2
Rączna / Liszki / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3200 m² (32 ary) w [...]

3200 516 000 PLN
161,25 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Czernichów
Ratanice Na sprzedaż 800 000 PLN 3263 m2
Ratanice / Czernichów / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Jako właściciel nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży terenu [...]

3263 800 000 PLN
245,17 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Do wynajęcia 2500 PLN 44 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska, Słoneczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia, ul. Słoneczna, Skawina Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 [...]

44 2500 PLN
56,82 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Do wynajęcia 2500 PLN 76 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska, Adama Mickiewicza Biuro do wynajęcia

Wynajmę lokal komercyjny o powierzchni 76m2, zlokalizowany w Skawinie, przy ul. Mickiewicza. Lokal [...]

76 2500 PLN
32,89 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
krakowski
Wielka Wieś
Modlnica Na sprzedaż 999 000 PLN 120 m2
Modlnica / Wielka Wieś / krakowski / małopolskie / Polska, Zakątek Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Bezpośrednio do sprzedaży dwupoziomowy w pełni wyposażony apartament w zabudowie bliźniaczej, [...]

120 999 000 PLN
8325 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 449 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom - OKAZJA - W CENIE MIESZKANIA 40m2, KUPUJESZ DOM Z 2 MIESZKANIAMI, GARAŻE, WARSZTATY [...]

150 449 000 PLN
2993,33 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
krakowski
Skała
Skała Do wynajęcia 2000 PLN 33 m2
Skała / krakowski / małopolskie / Polska, Rzeźnicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Mieszkanie znajduje się na parterze -pokój z aneksem kuchennym łazienkamały ogródekmiejsce [...]

33 2000 PLN
60,61 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Do wynajęcia 3500 PLN 74 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal na oś. Ogrody w skawinie o pow. 74.m w centrum handlowo-usługowym664-713-204

74 3500 PLN
47,30 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Świątniki Górne
Rzeszotary Na sprzedaż 1 760 000 PLN 220 m2
Rzeszotary / Świątniki Górne / krakowski / małopolskie / Polska, Dworska Dom na sprzedaż

Sprzedam wyjątkowy dom o powierzchni użytkowej 220 m kw. z pięknym, urządzonym dużym ogrodem - [...]

220 1 760 000 PLN
8000 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
krakowski
Liszki
Kryspinów Do wynajęcia 20 PLN 750 m2
Kryspinów / Liszki / krakowski / małopolskie / Polska, Łąkowa Lokal do wynajęcia

ALDI Sp. z o.o. wynajmie lokale handlowo-usługowy w Kryspinowie, ul. Łąkowa. Budynek w trakcie [...]

750 20 PLN
0,03 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Zielonki
Zielonki Na sprzedaż 1 449 000 PLN 143 m2
Zielonki / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

!! NOWY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, GMINA ZIELONKI. OBOK LAS, CENTRUM HANDLOWE, PRZYSTANEK. OFERTA [...]

143 1 449 000 PLN
10 132,87 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Świątniki Górne
Świątniki Górne Na sprzedaż 25 500 PLN 807 m2
Świątniki Górne / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Pawła Orzechowskiego, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej [...]

807 25 500 PLN
31,60 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Mogilany
Mogilany Na sprzedaż 480 000 PLN 1400 m2
Mogilany / krakowski / małopolskie / Polska, Żary Działka na sprzedaż

Działka nr 688/11 w Mogilanach o wymiarach ok 25 m x 54 m o powierzchni 14 arów w całości [...]

1400 480 000 PLN
342,86 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Wielka Wieś
Szyce Na sprzedaż 1 269 000 PLN 170 m2
Szyce / Wielka Wieś / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 126 m2 + strych 37m2 + balkon 6m2. Powierzchnia całkowita [...]

170 1 269 000 PLN
7464,71 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
krakowski
Liszki
Mała Morawica Na sprzedaż 85 000 PLN 400 m2
Mała Morawica / Liszki / krakowski / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka ogrodowa ROD o powierzchni 400m2, położona w bardzo dobrej lokalizacji okolice [...]

400 85 000 PLN
212,50 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy