wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 449 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom sprzedam gmina Skawina /Jaśkowice Dom 2 mieszkania | 14 ar | 150 m2 | bliski dojazd Kraków [...]

150 449 000 PLN
2993,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Do wynajęcia 2500 PLN 44 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska, Słoneczna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia, ul. Słoneczna, Skawina Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 [...]

44 2500 PLN
56,82 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Do wynajęcia 2500 PLN 76 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska, Adama Mickiewicza Biuro do wynajęcia

Wynajmę lokal komercyjny o powierzchni 76m2, zlokalizowany w Skawinie, przy ul. Mickiewicza. Lokal [...]

76 2500 PLN
32,89 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 449 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom - OKAZJA - W CENIE MIESZKANIA 40m2, KUPUJESZ DOM Z 2 MIESZKANIAMI, GARAŻE, WARSZTATY [...]

150 449 000 PLN
2993,33 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Do wynajęcia 3500 PLN 74 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal na oś. Ogrody w skawinie o pow. 74.m w centrum handlowo-usługowym664-713-204

74 3500 PLN
47,30 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 1 250 000 PLN 192 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Powierzchnia zabudowy 154 m², powierzchnia użytkowa 192 m². Dom wybudowany w tradycyjnej [...]

192 1 250 000 PLN
6510,42 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Do wynajęcia 2900 PLN 60 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska, Bukowska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę duże, słoneczne mieszkanie po gruntownym remoncie. Mieszkanie jest bardzo słoneczne [...]

60 2900 PLN
48,33 PLN/m²
22-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Do wynajęcia 13 000 PLN 150 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska, Graniczna Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 150 mkw w nowym budynku o niezwykle nowoczesnej bryle, [...]

150 13 000 PLN
86,67 PLN/m²
18-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 1 350 000 PLN 100 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska, Torowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

BEZ POSREDNIKOW! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w eleganckiej zabudowie szeregowej [...]

100 1 350 000 PLN
13 500 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Wola Radziszowska / Skawina / krakowski / małopolskie Działka na sprzedaż

Mam do sprzedania działkę budowlaną 16 ar. w Woli Radziszowskiej gm.Skawina. Dzialka w pięknym [...]

1600 144 000 PLN
90 PLN/m²
29-11-2022 Dodaj do notesu