wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie lubuskie
krośnieński
Gubin Do wynajęcia 1800 PLN 57 m2
Gubin / krośnieński / lubuskie / Polska, Krzywa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia bądź sprzedaży mieszkanie 57m² 3 pokojowe, znajdujące się w kamienicy na 1 piętrze. [...]

57 1800 PLN
31,58 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Dom lubuskie
krośnieński
Gubin Na sprzedaż 440 000 PLN 98 m2
Gubin / krośnieński / lubuskie / Polska Dom na sprzedaż

Dom z dobrą lokalizacją i dużą działką | Gubin – ul. Kresowa | 1040 m² działki Na sprzedaż dom z [...]

98 440 000 PLN
4489,80 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
krośnieński
Gubin Do wynajęcia 1700 PLN 44 m2
Gubin / krośnieński / lubuskie / Polska, Krzywa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do sprzedaży mieszkanie 44m², znajdujące się w Gubinie przy ulicy Krzywej (parter). Do mieszkania [...]

44 1700 PLN
38,64 PLN/m²
03-03-2026 Dodaj do notesu

Nieruchomości - zobacz oferty przy ulicach: