wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń
Chełmińskie Przedmieście Na sprzedaż 539 000 PLN 46,34 m2
Chełmińskie Przedmieście / Toruń / kujawsko-pomorskie, Szosa Chełmińska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkania z takim doświetleniem, widokiem na zieleń oraz prywatnym parkingiem dla mieszkańców [...]

46,34 539 000 PLN
11 631,42 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń Na sprzedaż 692 000 PLN 53,45 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Lubicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio (od właściciela). Wyjątkowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Osiedlu [...]

53,45 692 000 PLN
12 946,68 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń Do wynajęcia 1800 PLN 48 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Zbożowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 48 m2 na I pietrze. 2 pokoje, kuchnia łazienka i balkon. Do mieszkania przynależy [...]

48 1800 PLN
37,50 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn kujawsko-pomorskie
Toruń Na sprzedaż 24 900 000 PLN 14 396 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Marii Skłodowskiej-Curie Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż budynek przemysłowy o charakterze magazynowo-produkcyjno-usługowym, z częścią [...]

14 396 24 900 000 PLN
1729,65 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń
Bydgoskie Przedmieście Na sprzedaż 790 000 PLN 81,8 m2
Bydgoskie Przedmieście / Toruń / kujawsko-pomorskie, Bydgoska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Szukasz miejsca, które zaspokoi Twoje potrzeby zarówno pod względem komfortu, jak i lokalizacji? To [...]

81,8 790 000 PLN
9657,70 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń
Wrzosy Do wynajęcia 2000 PLN 55 m2
Wrzosy / Toruń / kujawsko-pomorskie, Chabrowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na Wrzosach czeka nowego lokatora, nieruchomość znajduję się w bardzo spokojnej i cichej [...]

55 2000 PLN
36,36 PLN/m²
05-03-2026 Dodaj do notesu
Lokal kujawsko-pomorskie
Toruń
Na Skarpie Na sprzedaż 1 220 000 PLN 450 m2
Na Skarpie / Toruń / kujawsko-pomorskie, Konstytucji 3 Maja Lokal na sprzedaż

Sprzedam pawilon dwukondygnacyjny handlowo-usługowy z piwnicą użytkową. Łączna powierzchnia 450 m [...]

450 1 220 000 PLN
2711,11 PLN/m²
25-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń
Mokre Przedmieście Na sprzedaż 825 000 PLN 92 m2
Mokre Przedmieście / Toruń / kujawsko-pomorskie, Jana Dekerta Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam bezpośrednio niepowtarzalne mieszkanie klasy PREMIUM. Unikatowe 4 pokojowe mieszkanie (z [...]

92 825 000 PLN
8967,39 PLN/m²
15-10-2025 Dodaj do notesu
Działka kujawsko-pomorskie
Toruń Na sprzedaż 33 800 000 PLN 116 700 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Stanisława Szymańskiego Działka na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy teren przemysłowy o łącznej powierzchni ok. 11,6 ha, położony w strategicznej [...]

116 700 33 800 000 PLN
289,63 PLN/m²
12-02-2025 Dodaj do notesu