wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Radogoszcz Na sprzedaż 898 483 PLN 76,1 m2
Radogoszcz / Bałuty / Łódź / łódzkie, Aroniowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do 24.05 proszę telefon na numer z kierunkowym +48, mogę być za granicą (ale w Europie, bez [...]

76,1 898 483 PLN
11 806,61 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1600 PLN 53 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, 11 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia ładne, zadbane, po odświeżeniu jasne mieszkanie o powierzchni 53m2, które znajduje się [...]

53 1600 PLN
30,19 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Do wynajęcia 1600 PLN 44 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Bolesława Prusa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ciepłe słoneczne widne mieszkanie do wprowadzenia od połowy czerwca, salon z balkonem, sypialnia, [...]

44 1600 PLN
36,36 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1500 PLN 37,48 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Żubardzka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry. Wynajmę mieszkanie 2 pok., 37m2, ul. Żubardzka, I piętro. Gotowe do wprowadzenia od [...]

37,48 1500 PLN
40,02 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
24,74 172 000 PLN
6952,30 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Julianów-Marysin-Rogi Na sprzedaż 448 000 PLN 46,92 m2
Julianów-Marysin-Rogi / Bałuty / Łódź / łódzkie, Julianowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem typu loggia, w pełni rozkładowe, usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu [...]

46,92 448 000 PLN
9548,17 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 2200 PLN 57 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Marysińska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², zlokalizowane przy ul. [...]

57 2200 PLN
38,60 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 419 000 PLN 45 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Plantowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 4 piętrze przy ul. [...]

45 419 000 PLN
9311,11 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom łódzkie
Łódź
Bałuty
Radogoszcz Na sprzedaż 989 000 PLN 220 m2
Radogoszcz / Bałuty / Łódź / łódzkie, Mieczysława Jagoszewskiego Dom na sprzedaż

Opis nieruchomości: Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. [...]

220 989 000 PLN
4495,45 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Do wynajęcia 1500 PLN 25 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Eliasza Chaima Majzela Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna mikrokawalerka o powierzchni 25 m² zlokalizowana w okolicach Manufaktury w [...]

25 1500 PLN
60 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty Zachodnie Na sprzedaż 270 000 PLN 45,23 m2
Bałuty Zachodnie / Bałuty / Łódź / łódzkie, Wici Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią, łazienką i balkonem o powierzchni 45,23m2 [...]

45,23 270 000 PLN
5969,49 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 345 000 PLN 504 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Młynarska Działka na sprzedaż

Cena: 345 000 zł Cena za m²: 685 zł/m² Powierzchnia działki: 504 m² Typ działki: budowlana Rynek: [...]

504 345 000 PLN
684,52 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Doły Na sprzedaż 320 000 PLN 31,96 m2
Bałuty-Doły / Bałuty / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam umeblowane mieszkanie 31,96 m² – świetna lokalizacja Na sprzedaż przytulne, w pełni [...]

31,96 320 000 PLN
10 012,52 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 649 000 PLN 63,31 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Sobótki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mam do sprzedania dwustronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 2. piętrze w [...]

63,31 649 000 PLN
10 251,15 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 263 777 PLN 24 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Klonowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Bezpośrednio / bez prowizji Widna kawalerka / studio z balkonem na rogu Klonowej i Lutomierskiej. [...]

24 263 777 PLN
10 990,71 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 253 999 PLN 36,26 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Rojna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

klimatyzacja w saloniepomieszczenie użytkowe ("komórka")w pobliżu przedszkole, sklepy, przystanki [...]

36,26 253 999 PLN
7004,94 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Teofilów Na sprzedaż 369 000 PLN 45,13 m2
Teofilów / Bałuty / Łódź / łódzkie, Lniana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam wygodne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,13 m², położone na 4. piętrze w spokojnej [...]

45,13 369 000 PLN
8176,38 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Bałuty / Łódź / łódzkie, Ratajska Przemysłowy na sprzedaż

I. Syndyk masy upadłości Budownictwa Elektroenergetycznego „SELPOL” SA w upadłości z siedzibą w [...]

2788,6 3 313 291 PLN
1188,16 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 330 000 PLN 37,9 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Lniana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

M-3, piętro 3 , balkon, w czteropiętrowym bloku na osiedlu Teofilów bez windy. Mieszkanie po [...]

37,9 330 000 PLN
8707,12 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty Zachodnie Na sprzedaż 350 000 PLN 45 m2
Bałuty Zachodnie / Bałuty / Łódź / łódzkie, Łanowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na Teofilowie w Łodzi. Lokal składa się z 2 [...]

45 350 000 PLN
7777,78 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu