wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 409 000 PLN 47 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Obywatelska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47 m², położone w Łodzi przy ul. Obywatelskiej, na parterze w [...]

47 409 000 PLN
8702,13 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 775 000 PLN 78 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Obywatelska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 78,07 m2 położone przy ulicy Obywatelskiej, w bardzo [...]

78 775 000 PLN
9935,90 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Do wynajęcia 2000 PLN 40 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Obywatelska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 40m2, położone w zadbanym [...]

40 2000 PLN
50 PLN/m²
28-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź Na sprzedaż 560 000 PLN 52,38 m2
Łódź / łódzkie, Obywatelska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Widzisz manekin Oscara stojącego w salonie? To statuetka w kategorii “wyjątkowe wnętrze”! Jak [...]

52,38 560 000 PLN
10 691,10 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu
Reklamy