wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
1100 PLN
110 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
puławski
Puławy Na sprzedaż 325 000 PLN 41,6 m2
Puławy / puławski / lubelskie / Polska, Juliana Ursyna Niemcewicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 41.6 m². Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z [...]

41,6 325 000 PLN
7812,50 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 797 000 PLN 99 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Irysowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 99 m². Mieszkanie [...]

99 797 000 PLN
8050,51 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 265 000 PLN 35,77 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Odlewnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam przytulne mieszkanie w Lublinie przy ul. Odlewniczej 6 Nieruchomość o powierzchni 35,77 m2 [...]

35,77 265 000 PLN
7408,44 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Działka lubelskie
krasnostawski
Żółkiewka
Rożki-Kolonia Na sprzedaż 221 340 PLN 47 600 m2
Rożki-Kolonia / Żółkiewka / krasnostawski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Mieczysława Bełżyckiego ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej [...]

47 600 221 340 PLN
4,65 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 799 000 PLN 56,82 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Onyksowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , [...]

56,82 799 000 PLN
14 061,95 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Działka lubelskie
kraśnicki
Kraśnik
Spławy Pierwsze Na sprzedaż 400 000 PLN 2144 m2
Spławy Pierwsze / Kraśnik / kraśnicki / lubelskie / Polska, Ostrowiecka Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 2144 m² (0,2144 ha) w gminie Kraśnik (obręb Podlesie) – [...]

2144 400 000 PLN
186,57 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
świdnicki
Świdnik Do wynajęcia 1900 PLN 43 m2
Świdnik / świdnicki / lubelskie / Polska, Mikołaja Kopernika Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43 m2 położone na parterze w bloku przy ulicy [...]

43 1900 PLN
44,19 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Śródmieście Na sprzedaż 749 000 PLN 71,77 m2
Śródmieście / Lublin / lubelskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyremontowane, nowoczesne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie - zapraszamy na pierwszy [...]

71,77 749 000 PLN
10 436,12 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Rury
LSM Na sprzedaż 348 000 PLN 24 m2
LSM / Rury / Lublin / lubelskie, Pana Balcera Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

BEZPOŚREDNIO sprzedam 24m2 kawalerkę z panoramą Lublina (11. piętro), w pełni umeblowaną i [...]

24 348 000 PLN
14 500 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
chełmski
Rejowiec Fabryczny Na sprzedaż 1 555 500 PLN 183 000 m2
Rejowiec Fabryczny / chełmski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferta sprzedaży dotyczy dwóch niezabudowanych działek ewidencyjnych, użytkowanych łącznie, [...]

183 000 1 555 500 PLN
8,50 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
chełmski
Kamień
Czerniejów Na sprzedaż 368 368 PLN 105 248 m2
Czerniejów / Kamień / chełmski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Oferujemy sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej się z dwóch działek [...]

105 248 368 368 PLN
3,50 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Pokój lubelskie
Lublin
Czechów Do wynajęcia 700 PLN
Czechów / Lublin / lubelskie, Radzyńska Pokój do wynajęcia

Pokój 1 osobowy, Lublin, Czechów, ul. Radzyńska W pokoju jest tapczan, szafa, biurko i krzesło. [...]

700 PLN
70 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
parczewski
Sosnowica
Komarówka Na sprzedaż 439 000 PLN 800 m2
Komarówka / Sosnowica / parczewski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż: Nowy domek letniskowy 70 m² na skraju lasu – Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, gm. [...]

800 439 000 PLN
548,75 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
rycki
Ryki
Ryki Na sprzedaż 200 000 PLN 1041 m2
Ryki / rycki / lubelskie / Polska, Myśliwska Działka na sprzedaż

Witam, do zaoferowania mam działkę budowlaną o kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni 1041 [...]

1041 200 000 PLN
192,12 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 445 000 PLN 48 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Pana Balcera Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela, Pośrednikom dziękuję, proszę nie dzwonić 3 pokoje, kuchnia, [...]

48 445 000 PLN
9270,83 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
Lublin
Ponikwoda Na sprzedaż 1 350 000 PLN 8463 m2
Ponikwoda / Lublin / lubelskie, Wiertnicza Działka na sprzedaż

Działka Lublin ul Wiertnicza,8363m2, rolna , równy prostokąt, położona na wzgórzu, światłowody woda [...]

8463 1 350 000 PLN
159,52 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Działka lubelskie
włodawski
Urszulin
Grabniak Na sprzedaż 78 000 PLN 1100 m2
Grabniak / Urszulin / włodawski / lubelskie / Polska Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka rekreacyjna o wielkości 11 arów, płaska, ustawna, o kształcie prostokątnym, [...]

1100 78 000 PLN
70,91 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Chełm
Os. Słoneczne Na sprzedaż 365 000 PLN 59 m2
Os. Słoneczne / Chełm / lubelskie, Henryka Wieniawskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Jasne, ustawne mieszkanie 3-pokojowe o bardzo funkcjonalnym, rozkładowym układzie, które daje duże [...]

59 365 000 PLN
6186,44 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
puławski
Puławy Na sprzedaż 465 000 PLN 73 m2
Puławy / puławski / lubelskie / Polska, Jana Kochanowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję na sprzedaż przestronne, zadbane i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 73 m², położone w [...]

73 465 000 PLN
6369,86 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy