wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Garaż małopolskie
Nowy Sącz
Kochanowskiego Na sprzedaż 129 000 PLN 18 m2
Kochanowskiego / Nowy Sącz / małopolskie, Młodzieżowa Garaż na sprzedaż

Sprzedam murowany garaż z prądem przy ul. Młodzieżowej w Nowym Sączu. Bardzo dobra lokalizacja - [...]

18 129 000 PLN
7166,67 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 1200 PLN 20 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia! Kawalerka o powierzchni ok. 20 m² - położona na piętrze przy ul. Sienkiewicza w Nowym [...]

20 1200 PLN
60 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Nowy Sącz
Kaduk Na sprzedaż 1 050 000 PLN 185 m2
Kaduk / Nowy Sącz / małopolskie Dom na sprzedaż

· Powierzchnia działki: 7,36 ara · Powierzchnia użytkowa domu: 184,7 m² + rozlegly [...]

185 1 050 000 PLN
5675,68 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Przetakówka Do wynajęcia 1900 PLN 35 m2
Przetakówka / Nowy Sącz / małopolskie, Tarnowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę nowe mieszkanie w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej (posiadamy kilka mieszkań na wynajem w [...]

35 1900 PLN
54,29 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Wólki Do wynajęcia 2000 PLN 63 m2
Wólki / Nowy Sącz / małopolskie, Władysława Barbackiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Dzień dobry, Do wynajęcia mam w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w Nowym Sączu przy ul. [...]

63 2000 PLN
31,75 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
Nowy Sącz
Nowa Kolonia Na sprzedaż 15 000 PLN 500 m2
Nowa Kolonia / Nowy Sącz / małopolskie, 29 Listopada Działka na sprzedaż

Do sprzedania działka na ogródkach działkowych. 5ar z domkiem. Cena bardzo dobra. Miejscówka jeszcze [...]

500 15 000 PLN
30 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 1700 PLN 40 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, 29 Listopada Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie wykończone w WYSOKIM STANDARDZIE, w pełni umeblowane zlokalizowane w Nowym Sączu [...]

40 1700 PLN
42,50 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Barskie Na sprzedaż 750 000 PLN 60 m2
Barskie / Nowy Sącz / małopolskie, Partyzantów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Piekne mieszkanie po generalnym remoncie | gotowe do wprowadzenia / z dużym balkonem Na sprzedaż [...]

60 750 000 PLN
12 500 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Przetakówka Do wynajęcia 1650 PLN 51 m2
Przetakówka / Nowy Sącz / małopolskie, Dojazdowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia jasne i wygodne mieszkanie o pow. 51m² położone na 2 piętrze w bloku przy ulicy [...]

51 1650 PLN
32,35 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz Na sprzedaż 527 000 PLN 63 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, Nawojowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Nowego Sącza – ul. Nawojowska 29 obok sklepu Alfa. Mieszkanie na [...]

63 527 000 PLN
8365,08 PLN/m²
11-02-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Nowy Sącz / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie pisemnego konkursu ofert udział w wysokości 1/2 [...]

200 330 000 PLN
1650 PLN/m²
28-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Gorzków Na sprzedaż 450 000 PLN 55,2 m2
Gorzków / Nowy Sącz / małopolskie, Profesora Romualda Reguły Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55.2 m2 , składające się z 3 pokoi , kuchni, łazienki z wc, [...]

55,2 450 000 PLN
8152,17 PLN/m²
02-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 1600 PLN 44 m2

44 1600 PLN
36,36 PLN/m²
29-12-2025 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 1500 PLN 39 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, pl. Gen. Henryka Dąbrowskiego Lokal do wynajęcia

OpisDo wynajęcia lokal o pow. 39m2 w Galerii Arkadia, Pl. Dąbrowskiego 4 w Nowym Sączu .Obiekt [...]

39 1500 PLN
38,46 PLN/m²
14-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
Nowy Sącz
Gorzków Do wynajęcia 1900 PLN 42 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, Stefana Żeromskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

42 1900 PLN
45,24 PLN/m²
24-02-2025 Dodaj do notesu
Biuro małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 12 PLN 1 m2
Nowy Sącz / małopolskie, Nadbrzeżna Biuro do wynajęcia

Wykaz nieruchomości będących w trwałym zarządzie oraz administracji Miejskiego Ośrodka Sportu i [...]

1 12 PLN
12 PLN/m²
04-12-2023 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 3200 PLN 140 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, Grunwaldzka Dom do wynajęcia

Przedmiotem oferty jest wynajem domu na osiedlu Grunwaldzka w Nowym Sączu Dom jest segmentem [...]

140 3200 PLN
22,86 PLN/m²
26-05-2023 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
Nowy Sącz Do wynajęcia 2500 PLN 104 m2
Nowy Sącz / małopolskie / Polska, Zyndrama Lokal do wynajęcia

WOLNE OD 01.02.2026 Wynajmę halę produkcyjno-magazynową zlokalizowaną w Nowym Sączu ul. [...]

104 2500 PLN
24,04 PLN/m²
22-02-2023 Dodaj do notesu