wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
mikołowski
Mikołów Na sprzedaż 752 535 PLN 71,67 m2
Mikołów / mikołowski / śląskie / Polska, Stara Droga Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Zapowiedź kameralnej inwestycji obejmującej jedynie 4 apartamenty o powierzchni 62,01 m² oraz 71,67 [...]

71,67 752 535 PLN
10 500 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
mikołowski
Mikołów Na sprzedaż 651 105 PLN 62 m2
Mikołów / mikołowski / śląskie / Polska, Stara Droga Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

62 651 105 PLN
10 501,69 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Orzesze / mikołowski / śląskie / Polska Dom na sprzedaż

Działając jako syndyk masy upadłości Anny Gorzawskiej jako osoby fizycznej nieprowadzącej [...]

124 421 000 PLN
3395,16 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Dom śląskie
mikołowski
Łaziska Górne
Łaziska Dolne Na sprzedaż 699 000 PLN 125,7 m2
Łaziska Dolne / Łaziska Górne / Łaziska Górne / mikołowski / śląskie, Mikołowska Dom na sprzedaż

!!! "50" na majówkę !!! Prezentowana w ogłoszeniu cena, uwzględnia upust w wysokości 50.000,- zł [...]

125,7 699 000 PLN
5560,86 PLN/m²
20-12-2025 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
mikołowski
Mikołów Do wynajęcia 5000 PLN 200 m2
Mikołów / mikołowski / śląskie / Polska, Młyńska Lokal do wynajęcia

Do wynajęcia lokal na pierwszym piętrze w budynku handlowo - usługowy o powierzchni 200 metrów, w [...]

200 5000 PLN
25 PLN/m²
10-04-2025 Dodaj do notesu
Działka śląskie
mikołowski
Łaziska Górne
Brada
Brada Na sprzedaż 333 600 PLN 800 m2
Brada / Łaziska Górne / Łaziska Górne / mikołowski / śląskie, Akacjowa Działka na sprzedaż

Do sprzedania 3 działki budowlane o powierzchniach 1. 874 m2, cena 364 458 zł 2. 881 m2, cena [...]

800 333 600 PLN
417 PLN/m²
26-05-2024 Dodaj do notesu
Lokal śląskie
mikołowski
Mikołów
Mikołów Do wynajęcia 2700 PLN 38 m2

Do wynajęcia lokal na parterze w budynku handlowo - usługowy o powierzchni 38 metrów, w centrum [...]

38 2700 PLN
71,05 PLN/m²
05-02-2024 Dodaj do notesu
Reklamy