wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Działka mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 950 000 PLN 3258 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Ładny front od ulicy Żelaznej do wykorzystania komercyjnego - np. sklep, usługi związane z urodą. [...]

3258 950 000 PLN
291,59 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 691 680 PLN 62,88 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Drobiarska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na parterze: o powierzchni [...]

62,88 691 680 PLN
11 000 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 794 580 PLN 64,6 m2

Cztery nowe mieszkania 4 pokojowe, bezczynszowe: - cztery mieszkania na I piętrze: o powierzchni [...]

64,6 794 580 PLN
12 300 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
miński
Jakubów
Brzozówka Na sprzedaż 250 300 PLN 27 588 m2
Brzozówka / Jakubów / miński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Syndyk masy upadłości Anny Paluch ogłasza sprzedaż z wolnej ręki nieruchomości gruntowej [...]

27 588 250 300 PLN
9,07 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Halinów
Józefin Na sprzedaż 1 490 000 PLN 205 m2
Józefin / Halinów / miński / mazowieckie / Polska, Szyszkowa Dom na sprzedaż

Witam Do zaoferowania mam Państwu dwa domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej . Dom o powierzchni [...]

205 1 490 000 PLN
7268,29 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
miński
Jakubów
Ludwinów Na sprzedaż 79 000 PLN 1049 m2
Ludwinów / Jakubów / miński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Kompleks działek budowlanych z warunkami zabudowy – Ludwinów, gm. Jakubów Na sprzedaż atrakcyjny [...]

1049 79 000 PLN
75,31 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
miński
Sulejówek Do wynajęcia 6500 PLN 300 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Wspólna Magazyn do wynajęcia

Przestronna hala z możliwością oddzielenia mniejszych części (produkcja + biuro, usługi, magazyn). [...]

300 6500 PLN
21,67 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 1 550 000 PLN 141 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Narutowicza Dom na sprzedaż

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom o powierzchni 141 m², położony na działce 566 m² z [...]

141 1 550 000 PLN
10 992,91 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
miński
Mińsk Mazowiecki
Iłówiec Na sprzedaż 120 PLN 0 m2
Iłówiec / Mińsk Mazowiecki / miński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Sprzedam piękną dużą działkę 1.3 hektara składającą się w 4 działek, dwie budowlane i dwie rolne. [...]

0 120 PLN
0 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Mińsk Mazowiecki
Brzóze Na sprzedaż 640 000 PLN 110 m2
Brzóze / Mińsk Mazowiecki / miński / mazowieckie / Polska, Kościelna Dom na sprzedaż

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka – Brzóze, 2 km od Mińska Mazowieckiego! Nowoczesny dom o pow. ok. 110 m² [...]

110 640 000 PLN
5818,18 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż 1 090 000 PLN 132 m2
Mińsk Mazowiecki / miński / mazowieckie / Polska, Batalionów Chłopskich Dom na sprzedaż

Sprzedam bezpośrednio dom położony w Mińsku Mazowieckim przy ul. Batalionów Chłopskich, po [...]

132 1 090 000 PLN
8257,58 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Magazyn mazowieckie
miński
Mrozy
Mrozy Na sprzedaż 9 000 000 PLN 4000 m2
Mrozy / miński / mazowieckie / Polska, Nadrzeczna Magazyn na sprzedaż

Na sprzedaż duża nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 5 ha, zabudowana obiektami [...]

4000 9 000 000 PLN
2250 PLN/m²
07-03-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 899 000 PLN 105 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Południowa Dom na sprzedaż

Inwestycja Południowa Aleja przy ul. Południowej 14. OSTATNIE WOLNE segmenty środkowe w cenie 899 [...]

105 899 000 PLN
8561,90 PLN/m²
12-02-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
miński
Sulejówek Na sprzedaż 985 000 PLN 105 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska, Mińska Dom na sprzedaż

Super LOKALIZACJA Sulejówek! Ok.20 km od centrum Warszawy, 200m do lasu i szybki dostęp do stacji [...]

105 985 000 PLN
9380,95 PLN/m²
01-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal mazowieckie
miński
Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż 590 000 PLN 59,5 m2
Mińsk Mazowiecki / miński / mazowieckie / Polska, Warszawska Lokal na sprzedaż

Do sprzedania sam lokal lub lokal z działalnością Lokal użytkowy o powierzchni 59,5 m². Bardzo [...]

59,5 590 000 PLN
9915,97 PLN/m²
12-12-2025 Dodaj do notesu
Komercyjne mazowieckie
miński
Sulejówek Do wynajęcia 6000 PLN 150 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska Komercyjne do wynajęcia

Wynajmę działkie 1200m, z budynkiem godpodarczo usługowym w Sulejówku, przy głównej drodze miedzy [...]

150 6000 PLN
40 PLN/m²
14-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
miński
Sulejówek Do wynajęcia 2000 PLN 33 m2
Sulejówek / miński / mazowieckie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Dzień dobry. Do wynajęcia kawalerka 33m w Sulejówku, przy ul. Czynu Społecznego. Mieszkanie [...]

33 2000 PLN
60,61 PLN/m²
16-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
miński
Mińsk Mazowiecki Na sprzedaż 420 000 PLN 48 m2
Mińsk Mazowiecki / miński / mazowieckie / Polska, Stefana Okrzei Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 48 m² w centrum Mińska Mazowieckiego – doskonała lokalizacja i ogromny [...]

48 420 000 PLN
8750 PLN/m²
08-08-2025 Dodaj do notesu
Reklamy