wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom zachodniopomorskie
koszaliński
Biesiekierz
Nowe Bielice Na sprzedaż 1 050 000 PLN 146,97 m2
Nowe Bielice / Biesiekierz / koszaliński / zachodniopomorskie / Polska, Krokusów Dom na sprzedaż

Dom jednorodzinny wolnostojący, parterowy, z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 146,97 m² i [...]

146,97 1 050 000 PLN
7144,32 PLN/m²
23 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Do wynajęcia 2150 PLN 43 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Milczańska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu u [...]

43 2150 PLN
50 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 2150 PLN 43 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Milczańska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu [...]

43 2150 PLN
50 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Dom podlaskie
białostocki
Dobrzyniewo Duże
Nowe Aleksandrowo Na sprzedaż 577 743 PLN 84 m2
Nowe Aleksandrowo / Dobrzyniewo Duże / białostocki / podlaskie / Polska, Pogodna Dom na sprzedaż

Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową zabudowana, o powierzchni 0,0965 ha położoną w miejscowości [...]

84 577 743 PLN
6877,89 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
brak zdjęć
Nowe Miasto / płoński / mazowieckie / Polska Dom do wynajęcia

Dom całoroczny nad zalewem nowomiejskim. Salon z aneksem kuchennym, Dwie sypialnie, łazienka, [...]

78 4500 PLN
57,69 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Kamienica, blok mazowieckie
Warszawa
Włochy
Nowe Włochy Na sprzedaż 6 950 000 PLN 514 m2
Nowe Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Przyłęcka Kamienica, blok na sprzedaż

Gotowiec inwestycyjny! Zakup 0% prowizji dla kupującego! Odrestaurowana kamienica (możliwość [...]

514 6 950 000 PLN
13 521,40 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Do wynajęcia 2000 PLN 36,63 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Krańcowa Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Ogłoszenie właściciela bez pośredników. Polecam wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia w cenie 2000 zł na [...]

36,63 2000 PLN
54,60 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Dom mazowieckie
nowodworski
Nasielsk
Nowe Pieścirogi Na sprzedaż 420 000 PLN 61 m2
Nowe Pieścirogi / Nasielsk / nowodworski / mazowieckie / Polska, Szmaragdowa Dom na sprzedaż

Lokalizacja: Pieścirogi Nowe – bardzo dobra komunikacja z Warszawą (stacja PKP w pobliżu - 900 m). [...]

61 420 000 PLN
6885,25 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Krańcowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie 77 m2 z miejscem postojowym, nowe budownictwo. Duży salon z aneksem kuchennym, 2 [...]

77 5500 PLN
71,43 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Lokal podlaskie
Białystok
Nowe Miasto Na sprzedaż 2 964 400 PLN 159 m2
Nowe Miasto / Białystok / podlaskie, Kręta Lokal na sprzedaż

Nowoczesny lokal usługowy | wysoki standard | duże witryny | Nowe Miasto Na sprzedaż nowoczesny [...]

159 2 964 400 PLN
18 644,03 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
pruszkowski
Raszyn
Falenty Nowe Na sprzedaż 659 600 PLN 970 m2
Falenty Nowe / Raszyn / pruszkowski / mazowieckie / Polska, Wichrowe Wzgórze Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni ok 1000m2 każda w miejscowości Falenty Nowe gmina Raszyn [...]

970 659 600 PLN
680 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Nowe Włochy Do wynajęcia 3500 PLN 55 m2
Nowe Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Batalionu AK „Włochy” Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę bezpośrednio jasne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55m zlokalizowane na [...]

55 3500 PLN
63,64 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
piski
Orzysz
Nowe Guty Na sprzedaż 1 400 000 PLN 80 m2
Nowe Guty / Orzysz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż wyjątkowy dom całoroczny 10 metrów od największego jeziora w Polsce jeziora Śniardwy – [...]

80 1 400 000 PLN
17 500 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 499 000 PLN 31,88 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Czesława Niemena Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nowe mieszkanie | 2 pokoje | balkon | Malta & Posnania | idealne do zamieszkania lub inwestycji [...]

31,88 499 000 PLN
15 652,45 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Działka wielkopolskie
czarnkowsko-trzcianecki
Drawsko
Kwiejce Nowe Na sprzedaż 2 900 000 PLN 32 155 m2
Kwiejce Nowe / Drawsko / czarnkowsko-trzcianecki / wielkopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Działki na sprzedaż Powierzchnia: 32155 m² Typ działki: pod inwestycję Położenie: [...]

32 155 2 900 000 PLN
90,19 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Włochy
Nowe Włochy Do wynajęcia 3899 PLN 63 m2
Nowe Włochy / Włochy / Warszawa / mazowieckie, Księdza Juliana Chrościckiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem mieszkanie 3pokojowe - 63m3 - Piętro 5te z windą, umeblowane, klimatyzacja. Ulica - [...]

63 3899 PLN
61,89 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Magazyn dolnośląskie
Wałbrzych
Nowe Miasto Na sprzedaż 1 449 000 PLN 794 m2
Nowe Miasto / Wałbrzych / dolnośląskie, Ceglana Magazyn na sprzedaż

Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 5622 m², położoną przy ul. Ceglanej 2, w [...]

794 1 449 000 PLN
1824,94 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Działka mazowieckie
piaseczyński
Tarczyn
Nowe Racibory Na sprzedaż 199 000 PLN 1000 m2
Nowe Racibory / Tarczyn / piaseczyński / mazowieckie / Polska Działka na sprzedaż

Działki budowlane z dostępem Strefy Rekreacyjnej | 199 zł/m² | 20 min od Warszawy | Opcja domu "pod [...]

1000 199 000 PLN
199 PLN/m²
15-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Nowe Miasto Na sprzedaż 799 000 PLN 57 m2
Nowe Miasto / Poznań / wielkopolskie, Smolna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,62 m², położone na 4 piętrze [...]

57 799 000 PLN
14 017,54 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Działka łódzkie
tomaszowski
Rokiciny
Nowe Chrusty Na sprzedaż 137 500 PLN 1100 m2
Nowe Chrusty / Rokiciny / tomaszowski / łódzkie / Polska, Kasztanowa Działka na sprzedaż

Na sprzedaż działki budowlane – Nowe Chrusty, ul. Kasztanowa. Na sprzedaż 14 sąsiadujących ze sobą [...]

1100 137 500 PLN
125 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu