wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Dom małopolskie
nowosądecki
Kamionka Wielka
Jamnica Na sprzedaż 216 144 PLN 136 m2
Jamnica / Kamionka Wielka / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Piotra Groń - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności [...]

136 216 144 PLN
1589,29 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Na sprzedaż 2 300 000 PLN 400 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam działający,dochodowy budynek z pokojami dla turystów w perle polskich uzdrowisk, Krynicy [...]

400 2 300 000 PLN
5750 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Chełmiec
Rdziostów Na sprzedaż 999 999 PLN 184,67 m2
Rdziostów / Chełmiec / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 184,67 m², parterowy z użytkowym poddaszem [...]

184,67 999 999 PLN
5415,06 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Na sprzedaż 1 190 000 PLN 108 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Źródlana Dom na sprzedaż

Osiedle „Źródlana” w Krynicy Zdroju Zaprasza! Zapraszamy do zakupu jednego z pozostałych dwóch [...]

108 1 190 000 PLN
11 018,52 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Przemysłowy małopolskie
nowosądecki
Grybów
Stara Wieś Na sprzedaż 1 531 680 PLN 223,98 m2
Stara Wieś / Grybów / nowosądecki / małopolskie / Polska Przemysłowy na sprzedaż

PISEMNY KONKURS OFERT: Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym obejmującym likwidację [...]

223,98 1 531 680 PLN
6838,47 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
nowosądecki
Podegrodzie
Podrzecze Na sprzedaż 756 000 PLN 36 m2
Podrzecze / Podegrodzie / nowosądecki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana o oznaczeniu MU-teren zabudowany mieszkaniowo-usługowej o powierzchni 36ar [...]

36 756 000 PLN
21 000 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
nowosądecki
Chełmiec
Wielopole Na sprzedaż 1 500 000 PLN 2800 m2
Wielopole / Chełmiec / nowosądecki / małopolskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka przy drodze krajowej nr.75 głównym wjeździe do Nowego Sączą od strony Krakowa. Teren [...]

2800 1 500 000 PLN
535,71 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Do wynajęcia 2300 PLN 41 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Józefa Ignacego Kraszewskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 41 m² – świetna lokalizacja Oferuję do wynajęcia przytulne i [...]

41 2300 PLN
56,10 PLN/m²
03-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Marszałka Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie położone w centrum Krynicy (Piłsudskiego 41), w nowoczesnym apartamentowcu z windą i [...]

46,5 595 000 PLN
12 795,70 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Na sprzedaż 798 000 PLN 133 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Nowoczesne Domy Szeregowe w Moszczenicy – Mikulski & Witek Development Zapraszamy do [...]

133 798 000 PLN
6000 PLN/m²
17-02-2026 Dodaj do notesu
Lokal małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Do wynajęcia 2300 PLN 39,9 m2
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Józefa Ignacego Kraszewskiego Lokal do wynajęcia

Lokal w sercu Krynicy-Zdroju – idealny na Twoją działalność!Chcesz prowadzić biznes w prestiżowej [...]

39,9 2300 PLN
57,64 PLN/m²
18-12-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Grybów
Wawrzka Na sprzedaż 1 450 000 PLN 160 m2
Wawrzka / Grybów / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

To wyjątkowa oferta!!! Na sprzedaż ekskluzywna nieruchomość o powierzchni użytkowej 160 m2 z [...]

160 1 450 000 PLN
9062,50 PLN/m²
19-08-2025 Dodaj do notesu
Dom małopolskie
nowosądecki
Nawojowa
Bącza-Kunina Na sprzedaż 330 000 PLN 104,1 m2
Bącza-Kunina / Nawojowa / nowosądecki / małopolskie / Polska Dom na sprzedaż

Bezpośrednio od właściciela. Miejscowość: Bącza-Kunina, gmina: Nawojowa, powiat: nowosądecki, woj.: [...]

104,1 330 000 PLN
3170,03 PLN/m²
04-08-2025 Dodaj do notesu
Pokój małopolskie
nowosądecki
Krynica-Zdrój
Krynica-Zdrój Do wynajęcia 100 PLN
Krynica-Zdrój / nowosądecki / małopolskie / Polska, Zamkowa Pokój do wynajęcia

Zapraszamy do nowo otwartego obiektu Apartamenty przy Stoku, położonego przy ul. Zamkowej 9 w [...]

100 PLN
0 PLN/m²
22-05-2025 Dodaj do notesu
Działka małopolskie
nowosądecki
Chełmiec
Marcinkowice Na sprzedaż 500 000 PLN 4300 m2
Marcinkowice / Chełmiec / nowosądecki / małopolskie Działka na sprzedaż

Posiadam do sprzedaży bardzo ładną działkę budowlaną położoną w cichej i malowniczej lokalizacji w [...]

4300 500 000 PLN
116,28 PLN/m²
06-09-2024 Dodaj do notesu
Reklamy