wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Nieruchomości

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dobre Miasto
Dobre Miasto Na sprzedaż 295 000 PLN 47 m2
Dobre Miasto / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w Dobrym Mieście przy ulicy Garnizonowej na parterze 47m2 . Mieszkanie [...]

47 295 000 PLN
6276,60 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dywity
Spręcowo Na sprzedaż 350 000 PLN 2638 m2
Spręcowo / Dywity / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Działka budowlana z wydanymi bezterminowymi warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny. Nr [...]

2638 350 000 PLN
132,68 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Stawiguda
Kręsk Na sprzedaż 970 000 PLN 120 m2
Kręsk / Stawiguda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, Adama i Ewy Dom na sprzedaż

Nieruchomość znajduje się w Kręsku, ul. Adama i Ewy 63, gm. Stawiguda, w malowniczej okolicy domków [...]

120 970 000 PLN
8083,33 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Biskupiec
Biskupiec Do wynajęcia 4500 PLN 175 m2
Biskupiec / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, Wojciecha Bogusławskiego Dom do wynajęcia

Wynajmę kamienicę w centrum Biskupca. Kamienica składa się z mieszkania dwupoziomowego o powierzchni [...]

175 4500 PLN
25,71 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dywity
Dywity Na sprzedaż 49 000 PLN 1214 m2
Dywity / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

powierzchni 1214 m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w sprzedaży na raty.: 1. [...]

1214 49 000 PLN
40,36 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Łupstych Na sprzedaż 1 399 999 PLN 130 m2
Łupstych / Gietrzwałd / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO Dom jednorodzinny w ŁUPSTYCHU, wolnostojący, niepodpiwniczony, parter + [...]

130 1 399 999 PLN
10 769,22 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Biskupiec
Węgój Na sprzedaż 3 000 000 PLN 23 883 m2
Węgój / Biskupiec / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Teren inwestycyjny położony w miejscowości Węgój pod Biskupcem, około 50 km od Olsztyna i 30 km od [...]

23 883 3 000 000 PLN
125,61 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Łupstych Na sprzedaż 779 000 PLN 2774 m2
Łupstych / Gietrzwałd / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż (bezpośrednio) atrakcyjna działka o powierzchni 2774 m², położona w miejscowości [...]

2774 779 000 PLN
280,82 PLN/m²
17-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dobre Miasto
Podleśna Na sprzedaż 64 000 PLN 1017 m2
Podleśna / Dobre Miasto / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

PODLEŚNA gm.DOBRE MIASTO Na sprzedaż działka o pow. 1009m2 w miejscowości Podleśna, obręb Podleśna [...]

1017 64 000 PLN
62,93 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Łupstych Na sprzedaż 599 000 PLN 3016 m2

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo malowniczo położoną działkę w miejscowości [...]

3016 599 000 PLN
198,61 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Olsztynek
Królikowo Na sprzedaż 160 000 PLN 1172 m2
Królikowo / Olsztynek / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Atrakcyjna działka budowlana w kompleksie 14 działek tworzących kameralne osiedle z wydanymi [...]

1172 160 000 PLN
136,52 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Olsztynek
Kołatek (osada) Na sprzedaż 210 000 PLN 245,8 m2
Kołatek (osada) / Olsztynek / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Przedmiotem oferty jest część domu z trzema mieszkaniami, ogrodzony teren, bezpośrednia linia [...]

245,8 210 000 PLN
854,35 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Olsztynek
Gąsiorowo Olsztyneckie (osada) Na sprzedaż 260 000 PLN 3030 m2
Gąsiorowo Olsztyneckie (osada) / Olsztynek / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

UROCZA DZIAŁKA ROLNO-BUDOWLANA O POWIERZCHNI 3030 m2 z WZ. Położona w pięknej okolicy, 150 m od [...]

3030 260 000 PLN
85,81 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Stawiguda
Pluski Na sprzedaż 530 000 PLN 1763 m2
Pluski / Stawiguda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, Pluszna Działka na sprzedaż

Opis nieruchomościNa sprzedaż działka budowlana nr 364/7 o powierzchni 1763m2, położona w [...]

1763 530 000 PLN
300,62 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Barczewo
Barczewo Na sprzedaż 200 000 PLN 1600 m2
Barczewo / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska, Jana Kochanowskiego Działka na sprzedaż

Sprzedam 2 działki budowlane (razem) o łącznej powierzchni 1600m2, położone w Barczewie przy ul. [...]

1600 200 000 PLN
125 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Gietrzwałd
Biesal Na sprzedaż 135 000 PLN 1513 m2
Biesal / Gietrzwałd / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1513 m², położona w spokojnej i zielonej [...]

1513 135 000 PLN
89,23 PLN/m²
08-02-2026 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Purda
Klebark Mały Na sprzedaż 239 900 PLN 1597 m2
Klebark Mały / Purda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Dzień dobry! Sprzedam działkę budowlaną w Klebarku Małym o pow. 16 arów w cichej i spokojnej okolicy [...]

1597 239 900 PLN
150,22 PLN/m²
11-11-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Purda
Kołpaki Na sprzedaż 380 000 PLN 70 m2
Kołpaki / Purda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

Sprzedam połowę budynku mieszkalnego z działką do wykończenia. Lokalizacja w lesie około 10 km od [...]

70 380 000 PLN
5428,57 PLN/m²
28-08-2025 Dodaj do notesu
Działka warmińsko-mazurskie
olsztyński
Purda
Prejłowo Na sprzedaż 920 000 PLN 119 000 m2
Prejłowo / Purda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Działka na sprzedaż

Na sprzedaż pięknie umiejscowiony, zlokalizowany w strefie peryferyjnej, kompleks pięciu działek, [...]

119 000 920 000 PLN
7,73 PLN/m²
29-04-2025 Dodaj do notesu
Dom warmińsko-mazurskie
olsztyński
Stawiguda
Pluski Na sprzedaż 110 000 PLN 40 m2
Pluski / Stawiguda / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Dom na sprzedaż

SPRZEDAM DOMEK MOBILNY DREWNIANY na szkielecie stalowym o wymiarach 4 m x 10 m. Domek w pełni [...]

40 110 000 PLN
2750 PLN/m²
27-04-2025 Dodaj do notesu
Reklamy